Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házas, de le sem tudja venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, de le sem tudja venni a szemét rólam?

Figyelt kérdés

Munkám során találkoztam egy tőlem kb. 15 évvel idősebb (én 27), sármos, vagány férfivel. A cég, ahol dolgozok őket bízta meg néhány projekttel, így heti 1x összefutunk. Igazából nem is nagyon beszéltünk, mert mindig munka kapcsán találkozunk vele. Már az első alkalommal észrevettem, hogy tetszem neki, de nekem nem igazán keltette fel akkor az érdeklődésem, főleg, hogy egy partnerünkről van szó, jobb az ilyesmit nem keverni... Aztán az egyik megbeszélés alkalmával azon kaptam, hogy az asztal másik végéből engem néz, de olyan tekintettel, hogy ezt azóta sem tudom elfelejteni. Akkor változott meg bennem is valami, azóta ki sem tudom verni a fejemből.

A következő meetingeknél már szerintem egyértelmű volt neki is és nekem is, hogy nagyon vonzódunk egymáshoz, meg van az a bizonyos kémia. Lopva néztük egymás mozdulatait, zavarban voltunk, de tovább nem jutottunk. Közben végig azon gondolkodtam, hogy vajon van-e felesége.

A legutóbbi találkozó viszont nagyon furcsa volt. Amikor megérkezett, ragyogó szemekkel nézett rám, folyton figyelt, végig nézett rajtam. Most sem voltunk egyedül. Én nyitottam a kaput, és az 1. furcsaság az volt, amikor szó nélkül beviharzott mellettem. Utána bent is észrevettem, hogy ragyogó szemekkel néz, mint egy lelkes kamasz, de elkapta a tekintetét, amikor ránéztem. Oké, mondom biztos csak ideges. 2. furcsaság, hogy megkérdeztem tőle mit inna, erre hidegen és mereven válaszolt. Nem értettem mi baja van. Kihoztam neki a kávét, meg sem köszönte. A meeting egy kötetlen pontján kapva kapott az alkalmon, hogy jó hangosan elmondja mindenkinek (de gondolom nekem szánta), hogy most lettek 25 évesek a feleségével. Na, ez nekem egy hideg zuhany volt, főleg azok után, hogy egyértelmű volt számomra a vonzalma, amit nem is leplezett. Így utólag visszagondolva az eseményekre, mindig akkor volt tartózkodó, amikor a többiek is ott voltak.

Azon gondolkodtam, hogy szerintem csak félre d*gna, persze teljesen titokban, én pedig ilyesmiben nem szeretnék részt venni... Kíváncsi vagyok mások véleményére is. Vagy azért mondhatta ezt így mindenki előtt, hogy hagyjuk egymást? Mi lehet a szándéka? Akkor miért ment bele ilyen nyílt flörtbe?



2023. aug. 10. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet marha jólesik neki, hogy egy nála (és valszeg a feleségénél) fiatalabb gyönyörű nővel ilyen sikere van. Ugyanakkor ha meg is fürdik a sikerben, nem biztos, hogy úszni is akar vagy elmerülni benne.

Tehát elképzelhető, hogy az üzenet az volt, hagyd. Illetve ha ennek ellenére nem hagyod, tudd, hogy mi van, ekkor még akár bele is megy, ki tudja, ilyenek a férfiak. De akkor a lelkiismerete feléd "tiszta", még nem késő neked is ebből kiszállni.


Amúgy te szingli vagy?

2023. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Gondolkozott a megcsaláson,de szerencsére erősebb volt nála a felesége iránti szeretet,és tisztelet. Ezért volt veled később olyan elutasító. Ha akarna tőled többet,akkor találna rá alkalmat,hogy ezt valahogy elmondja. Szerintem hagyd,főleg így,hogy tudod,házas.
2023. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Mondd hogy dugni akarsz vele majd csináld is
2023. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Hol vannak most egyes nők a szar dumáikkal, hogy a fiatalabb nők nem vonzódnak az idősebb férfiakhoz?
2023. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinglik sem tudjak le venni.. azokat eroltesd !
2023. aug. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1 Igen, én szingli vagyok.

#4 Szerintem nem lehet általánosítani, van az úgy, hogy tetszhet valaki, aki idősebb. Engem a stílusa és a kisugárzása fogott meg.

#5 Nem igazán értelek, kifejtenéd? :D

2023. aug. 11. 07:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belefér neki a "nézegetés" = HŰSÉGET fogadott nem vakságot szóval ennyiből ki is futja nála.

Vagy lehetőség, hogy félreértés történt = egyáltalán NEM "úgy" nézett rád, hanem kíváncsi volt, hogy fiatalon mennyire okos, ügyes vagy, érted-e a munkát és a ragyogás nem más, mint csodálat, elismerés részéről, de mivel észrevette, hogy te félreértetted ezért is szólt burkolva, hogy ne álmodozz!

2023. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valamit nagyon félreértettél?
2023. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van egy nőismerősöm, akivel hogyha találkozok rendesen stíröl, lesi minden mozdulatomat, de másik is mondták már, hogy velük is ugyanazt teszi. Vannak olyan emberek, akik bele szeretnének látni a fejedbe, kíváncsi természetűek és azért néznek rád, nézik a testbeszédedet viccen kívül. Nekem kifejezetten udvariatlan, goromba viselkedés ez, mert nem kéne bámulni senkit olyan szinten, de ezek alapján te lehet, hogy félreértetted.

De ha mégse akkor is közölte, hogy nincs esélyed, úgyhogy nem számít, hogy mi okból kifolyólag lesett, mert nem lesz belőle semmi.

Persze ha előbb utóbb mégiscsak engedne neked akkor sem lenne több, mint hogy használgatna tehát nem érthető, hogy miért született meg a kérdés.

42 éves házas (gyerekes) férfi szeretője akarsz lenni 27 évesen? Ennyire alacsonyan rezeg a léc? Egyébként én akármibe lefogadnám, hogy valójában nem tetszik neked, inkább a helyzet, hogy tabu, hogy nőként tekint rád (ha igaz), mert figyelem és szeretetéhes vagy. Ő helyette inkább szingli pasasokra koncentrálhatnál, mert meg fogod szívni és főleg a családja, ugye nem akarsz házasságromboló lenni? ^^

2023. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Ebből is tanulhatsz, hogy még nagyon sokan fognak nézegetni, akár jobban is, de az nem egyenlő a kezdeményezéssel, de még az általad nevezett nyílt flörttel sem.
2023. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!