Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én nem hiszek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem hiszek már a szerelemben? Normális az ilyen kemény magány és szenvedés ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom magam körül, hogy mindenki kacsingat jobbra-balra, egyszerűen el vagyok keseredve ilyen téren.


Szeretnék egy komoly párkapcsolatot, amiben támogatjuk egymást, segítünk egymásnak fejlődni. Illetve egy hosszú nap végén tényleg csak együtt, békésen pihenni. Mostanában túlhajszolom magam sajnos.


Ugyanakkor komolytalannak érzek minden lányt, egyik pillanatban még szeretik a párjukat, a következőben pedig lelépnek…


Oké, fiatal vagyok, még csak 21 éves, talán komolyabb mint kellene.

Szar gyerekkorom volt, sajnos sokszor orrba lettem vágva mentálisan nagyon hamar, így mind egészségügyileg, mind párkapcsolatok, mind az anyagiak terén piszok korán “megértem” (vagy legalábbis ezt érzem, lehet hogy nem ez a jó szó, az idő eldönti…).


Ki mit gondol? Magányosan fogok leugrani a Margit hidrol ha már a szüleim, rokonaim nem lesznek mondjuk 50 éves koromban?

Picit ez a kép lebeg előttem, szeretnék egy családot, gyerekeket, de nem látom ezt jönni.


És ez egy szörnyű érzés.



2023. aug. 16. 00:09
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én például semmi értelmét nem látom a szerelemnek és lehet hogy ezért nem is voltam szerelmes (21 éves férfi vagyok).A szüleim is elváltak amikor kicsi voltam,a nagyszüleim mind 2 ágról veszekednek egymással.

Tegyük fel én összejövök valakivel és együtt vagyok vele 1 évig abból az első pár hónap nagy boldogság, utána meg megszokod az illetőt akivel vagy majd ha szét mentek akkor meg pár hónapig k*rva sz*r érzés(vagyis ezt hallottam már több embertől is.) Akkor inkább vagyok egyedül és akkor nem éri az embert sz*r. Nem volt olyan minta az életemben hogy értelmét lássam.

2023. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!