Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Miert nem tudok szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy fiúval pár hete, minden jól alakult, az első pár randi is nagyon jól sikerült. Nagyon meg is kedveltem őt és érzem, hogy ebből lehetne valami komoly, de most az utóbbi pár találkozás alatt mintha kicsit kiabrandultam volna belőle, nem erzem mar a szikrat es nem tudom, miert es hogy lehetne ujra belezugni kvazi. Nagyon jo parti lenne, ennek ellenere nem erzem azt, hogy kepes lennek beleszeretni.

Kicsit felek, hogy talan sosem leszek szerelmes, mert korabbi csalodasok ota nem nagyon nyiltam meg, es nem tudom lesz e valaha valakim, mert amugy eleg sok minden zavar egy kapcsolatban (pl. Lanybaratok, exek) es nem tudom ezektol a gondolatoktol hogy szabadulhatnek meg

22n



2023. aug. 24. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

"Nagyon jo parti lenne"

Kb. ennyi a lényeg. Jó parti, rendben van, nem problémás. Ez egyre több fiatal lánynak már unalmas, nem hozza őket tűzbe. Téged sem. Valószínűleg a sok csalódás sem véletlen, egyszerűen problémás srácokra vágysz.

Nyugi, ez manapság már megszokott.

2023. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mosogatógép. Tilos! Életveszélyes!
2023. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem o az igazi a szamodra, kar eroltetni.
2023. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LoneWolf:P válasza:
90%
Annyiszor össze törtek hogy félsz hogy szerelmes leszel és újra csalódás ér. Túl kell lépned ezeken. Nem könnyű de máshogy nem fog menni. Alapból blokkolja a szervezetet hogy szerelmes legyél. Velem is ez van/volt de azóta rendbe jöttem. Akivel most ismerkedsz segítenie kellene felépülni.
2023. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az #1-es leírta a lényeget. A szív sajna nem külső paraméterekkel működik. A szerelem nem jön parancsra. Ha utasításra jön akkor az nem igazi érzés. "Jó parti" de mégsincs meg a kémia, nem is lesz. Ha téged az érdekel "jó parti lenne" akkor csináld - egyenes út a boldogtalanság felé.
2023. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egyszerűen nem alakul ki, én is megismerkedtem egy sráccal, helyes, a teste is jó volt, a jelleme is, de egyszerűen taszított, ahogy hozzám ért, fogalmam sincs, miért. Amúgy meg ne ismerkedj, amíg így össze vagy törve. Majd idővel jobb lesz. Nekem is volt olyan időszakom, hogy lemondtam a szerelemről, de aztán jobban lettem :)
2023. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kocsi,penz,lakas.. ezek nem tartanak ossze es tuzet sem csinalnak. Nem tudjatok mi az igazi parkacsolat lenyege vagy mi is a fontosabb dolog egy masik emberben. A mai fiatalok kozul kevesen ismerik a valos emberi ertekeket.
2023. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!