Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Odavan értem a lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavan értem a lány, de elválnak útjaink, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kolléganőről van szó, aki egy hónapot dolgozott nálunk. A héten lesz az utolsó munkanapja. Nagyjából ez idő alatt amit itt töltött lettünk jóba, beszéltünk sokat, nevettetük meg egymást, az egyik nap egy félreeső helységbe több mint fél órát dumáltunk az élet dolgairól. Mindig közeledett hozzám, megérintett, végig mosolygott, heccelt, néha zavarban is volt, én úgy érzem, eléggé bejövök neki.

Nekem nyár elején lett vége egy két éves kapcsolatomnak, alig hevertem még ki, de ezzel a lánnyal nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Kellene még 1-2 hét, hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz, de ugye pár nap és elmegy... Nem tudok ilyen gyorsan alakítani a dolgon. Annyit nem tudunk naponta "együtt lenni" a munkahelyen. Mit tegyek? Hogyan tovább? Nem szeretném elszalasztani.

Ő 19, én 26.


2023. aug. 28. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Randi?
2023. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj Gizi, tök jó volt ez az elmúlt időszak, jól éreztem magamat veled és úgy éreztem, hogy te is velem. Én szívesen találkoznék veled a jövőben is. Mit szólnál egy randihoz jövőhét csütörtökön?"
2023. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a munkahelyen lehet ám találkozni:D hívd el randira..
2023. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Tudod masok ugy szoktak, hogy randira hivjak a kiszemelt partnert. Milyen akadalya van annak, hogy randira hivd?
2023. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Tiszta óvoda.

Ez tini kategória.

Felnőtt férfi ilyen kérdést nem tesz fel, hanem a hölgyet randevúra invitálja.

2023. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félek, hogy a rövid ismertség miatt visszautasítja.
2023. aug. 29. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Legalább megpróbáltad. Ha nem próbálod meg, akkor ugyanaz van, mintha elutasítana. De ha megpróbálod akkor benne van, hogy igent mond.
2023. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!