Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eltudnátok képzelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok képzelni, hogy valakivel örökké együtt maradjatok?

Figyelt kérdés

Az eddigi kapcsolataim mind 2-3 év után kihűltek, volt egy hosszabb 4 éves, de ennyi, a vége felé az összes kihűlt teljesen, és a szexuális élet is teljesen eltűnt.


Annak ellenére, hogy egyszer sem én szakítottam, egyszerűen lehetetlennek tartom azt, hogy valakivel tényleg “örökre” együtt legyek, nem tudom elképzelni, hogy hogy vannak párok, akik több 10 évig együtt vannak.


Illetve a barátaimon látom, akiket kidobtak, vagy akik kidobták a barátnőjüket, hogy ott is vagy kihűlt a kapcsolat, vagy volt jobb/izmosabb/helyesebb/szexibb.


Ti eltudjátok képzelni az örök szerelmet? Vagy, hogy a jelenlegi párotokkal, vagy valakivel a jövőben életetek végéig együtt legyetek?


2023. szept. 21. 21:01
1 2
 1/11 Kitana. ***** válasza:
89%
El tudom képzelni, de nem abban a formában, hogy örök, lángoló szerelemmel imádjuk egymást 98 éves korunkig. Egyrészt nem árt, ha a fontos dolgokban eleve passzoltok, szexben is hasonló dolgokra vágytok, plusz emellett működik a kommunikáció rendesen, meg mondjuk mind a ketten felfogjátok, hogy természetes dolog, hogy a felfokozott érzelmek csökkennek idővel.
2023. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem zárkózom el a gondolattól, de csak úgy működhet, ha bizonyos dolgokban hasonlóan gondolkodunk.


Én nem tartom feltétlenül egészséges dolognak a monogámiát, ezáltal nem ítélem el a nyitott(abb) kapcsolatban élőket sem.


Tenni kell amúgy azért, hogy az egység megmaradjon, hogy remekül működhessünk egy csapatként.


És igen, azt a bizonyos tüzet is fel kell éleszteni időnként, különben tényleg lejtmenet jön.

2023. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt tudom elképzelni. De ilyen nincs, szóval maradok magamban.
2023. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A párommal csakis ezt tudom elképzelni. Persze kell energiát fektetni a kapcsolatba, hogy jó maradjon.
2023. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen el tudom.
2023. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

31 éve vagyok férjnél. Voltak hullámvölgyek, nagyon is. De folyamatosan dolgozni kell érte, meg kell maradnia a tűznek, kellenek olyan időszakok amikor a romantika, vagy a fiatalkori vadság újra lángra kap.

És ez nehéz, észre kell venni ha kezd kihűlni a kapcsolat, nem szabad csak a szürke hétköznapokban élni.

De ehhez két ember kell.

2023. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, általában ezért házasodunk. Elsőre is így képzeltem, de aztán mégsem jött be. Most másodjára is így képzelem, mivel ha nem hinnék benne nem csinálnám, de az elsőből tanulva végülis mit lehet mondani? Hiszünk ebben az illúzióban és addig jó amíg hinni tudunk mert ha már ez sincs akkor tényleg kiégettek vagyunk.

Szóval hiszek és akarom is hogy a mostani örökké tartson de házassági szerződés az volt. Mindkét alkalommal.

N

2023. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
El.
2023. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is el.
2023. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
El igen. 9 eve vagyunk egyutt a ferjemmel, el sem tudom képzelni, hogy valaha ne vele legyek. 2
2023. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!