Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szerethet e mèg egyszer?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szerethet e mèg egyszer?Mi lehet most benne?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt barátommal nagyon szerettük egymást első szerelem mindkettőnknek.Nagyon sokat tűrt nekem mert nagyon szeretett sokszor sírt is mert sajnált hogy szenvedek egy mentális begegseg miatt.Mindig mellettem volt ,mindent megadott nekem viszont mar a kapcsolatunk vège felè sokat veszekedtünk ès eszrevetem rajta hogy neki ez fáj,és kèrdeztem hogy miert vagy mèg velem nem vagy velem boldog.Mindig megerősített hogy szeret es boldog velem csak a sok rossz ne lenne.Jövőt terveztünk mèg egy hónappal ezelőtt.Esegy nagyobb vita után szakított velem hogy ő ezt már nem bírja de azt mondta akkor is hogy szeret.Sokáig konyörögtem neki mindent megprobaltam meg szünetet is kèrt de a vègèn azt mondta ez már neki nem menne ès 2 nap alatt rájött hogy nrm is szeretett csak sajnálatból volt velem ès nem tudja mièrt mondta azt akkor hogy szeret szerinte elvakította valami ès teljesen magán kívül volt viszont most rájött hogy már nem èrez irántam semmit.Sokszor beszelt velem hisz arra kertem hogy meg mint barát legyen mellettem,vissza is írt egyből mindig.Ha mondtam neki oldjon fel akkor feloldott ès meghallgatott.Megkérdeztem tegnap tőle hogy hiányzom neki?És azt mondta az ilyen kèrdèseknek már nincs sok èrtelme.Viszont nekem ez nagyon furcsa mert mindig mikor láttam rajta hogy baj van ès arra akartam biztatni hogy hagyjon el mindig azt mondta hogy szeret es mellettem lesz ès boldog velem.Láttam a szemein hogy szeret,akkor is mikor már állítólag csak sajnálatból volt velem.Hogy tudott belőlrm ilyen hamar kiszeretni? Nem tudok rajta kiigazodni.

2023. okt. 20. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabba a személybe nem szerezhetsz belé. Ő egyértelműen kiszeretett belőled úgyhogy te is azon légy ugyanúgy. Ha nem megy egyedül hosszú távon sehogyse akkor menj el szakemberhez.
2023. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem igen beléd szerethet, csak tenned kéne vmit hogy lássa a + változást.


Most nagy valószínűséggel biztosan nagyon szomorú az exed és próbál megbékélni magával hogy szakított veled.

2023. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg előbb-utóbb belefásul ebbe az ember, hogy a másik hangulatához igazodjon és kiég ettől.És ha egyszer ez bekövetkezik, akkor fejre is állhatsz, mert annyit csináltad ezt vele, hogy már semmi nem fogja meghatni. Te saját magad öltél meg benne mindent ezzel a viselkedéssel.Valószínűleg most gondolta át a dolgokat és már tisztán lát mindent, ezért mondta, amit mondott.Egy szakember meg jó lenne és terápia, mert ez se neked se másnak nem jó.
2023. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Beleroplant, tobb kehetett szamra a rossz mint a jo. Az n aztmondja szeret az nem biztks h olyan szeretet mint amire te gondolsz. En is sheretem a parom mint embert meg kotodom hozza, de h mar nem a szerelmes vagyok jellegu szeretet.
2023. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!