Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lenne a helyes ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes ?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy férfi az életemben 10 éve, váratlanul ismertük meg egymást. Többször randiztunk ami elég jól sikerült szex csak később lett.. Az igazság az, hogy én az első perctől bele szerettem. Aztán 2evig nem találkoztunk de folyamatosan beszélgettünk mindenről is.. éjjel nappal aztán elmondtam neki az érzéseim erre pár napra megszakadt a kapcsolat 2evig nem beszéltünk nem találkoztunk mert én a munkából kifolyólag messzire kerültem.

Viszont az első alkalommal mikor haza látogattam rögtön találkoztunk és nagyon működött a kémia mindkettőnk részéről. Azóta eltelt 3ev folyamatosan beszélünk ismét mindenről is.. bevallotta ő is szeret.. majd elkezdett furcsan viselkedni, kimért lett. És közölte szerinte inkább ne is beszéljünk. Azóta folyamatosan kattogok nem tudom eldönteni, hogy mit szeretne de nem szeretnék írni neki mert félek az újbóli elutasítástól. Fent említett találkozások alkalmával már volt részem elutasításban. Szerintetek keressem? Vagy várjak míg ő keres ?



2023. okt. 26. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kaparj össze magadban egy kis önbecsülést és tiltsd le mindenhol. Már így is 10 évet pazaroltál el az életedből.

A saját érdekedben engedd ezt el, lépj tovább. Hidd el, ha egy pasi szeret, akkor nem cincog veled 10 évig, hanem lép. Jó voltál neki lelki szemetesládának, meg pár egészségügyi ürítésre, ennyi.

2023. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem fog bőven keresni, maximum szexre, egófényezésre, úgyhogy ne várj rá és ne is írj neki! Tiltsd le és heverd ki! Ezt ajánlom.
2023. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd és arra se várj, hogy ő keressen.
2023. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 év? Aztamindenit! Neked aztán van türelmed 😀

Nem érzed úgy, hogy elmegy melletted az élet, míg rá vársz? Nem lenne egyszerűbb lezárni a nyűglődést és új életet kezdeni?

2023. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!