Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Dolgozó, szülőktől messzebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozó, szülőktől messzebb élő felnőttektől kérdezem, hogy mennyi idő után mutattátok be a párotokat a családnak?

Figyelt kérdés

Igazából anyukám találkozott már egyszer a párommal, mielőtt összejöttem vele hivatalosan, közös programunk volt a szülővárosom közelében és végül hazavitt engem az egyik haverjával együtt, mert útba esett nekik az én városom is. Anya behívta őket egy kis sütire akkor.


Anya egy kicsit meglepődött, hogy pont vele jöttem össze amúgy. Azonban nem ez a lényeg, hanem pont a családi őskáoszba csöppent bele a barátom, mert a szüleim épp válófélben vannak (csúnya, kultúrálatlan válás lesz ez :( ). Édesanyám mindenhogy keresztbe akar tenni apának, aki egy légynek se ártana sosem kb.


Lassan 4 hónapja vagyunk együtt, én felvetettem, hogy esetleg Apukámat meglátogathatnának valamikor, még így is, hogy elég fura a helyzet. Nem jött össze kívülálló okokból, én is elég messze költöztem a szülői háztól, nem olyan egyszerű megszervezni oda-vissza stb. szóval én ezzel kapcsolatban nem próbálkoztam tovább egyelőre, pedig Apum már kíváncsi nagyon őrá. :)


Mi nagyon jól megvagyunk amúgy, összeköltözni egyelőre nem tervezünk, érzem, hogy nekem ez gyors lenne, de minden más nagyon jól alakul. :)


Az ő szülei viszont a közelben laknak, részéről fel sem merült a bemutatás kérdése. A tesóját már ismerem a baráti körből, ő tudja is, hogy egy pár lettünk, ahogyan az összes barátunk is tudja már.


Jól érzem, hogy azért összeköltözés tervezése körül majd érdemes lesz megtenni a bemutatást is a családnak? Amiatt sem érzem ezt még elszalasztott lehetőségnek, mert már annyira nincs jó idő, nem lehet jó kis elfoglaltságot találni az ebédelésen kívül, ami nekem nagyon feszengős volt a 2 exemnél. Az egyikük túl hamar mutatott be az anyukájának (2. Randi után), a másikuk pedig túl sokáig húzta a dolgot, majdnem 1,5 évig és addig kb. semmit se mesélt rólam otthon. Egyikből sem lett részemről együttéléses kapcsolat, a mostani barátom az első, akivel komolyabban terveznék. :)



2023. nov. 5. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A férjem már a kezdet kezdetén végighurcolt a családján. Így visszatekintve ez elég furcsa lehetett, mivel mindketten házasok voltunk, egyesek nem is voltak elragadtatva. Az anyja a szemembe mondta, hogy ők most csak "dacolnak", szóval ne képzeljek bele többet. Az idő végül minket igazolt.
2023. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!