Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, a magas vagy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, a magas vagy alacsony nők tetszenek nektek jobban?

Figyelt kérdés
kb hány centi a legideálisabb?
2023. nov. 7. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az az ideális, ha normál méretű magassarkúban kb 1-2 centi híján akkor, mint én. Én 177 cm vagyok.

De ettől még nem fog számítani, ez nálam soha nem volt szempont. Persze ne legyen magasabb, se extrém alacsony.

2023. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már mindenféle, jártam kb 150 centis lánnyal, volt, aki nálam alacsonyabb volt kicsit, más meg nálam kicsit magasabb.


Igazából nekem 8. Nem a magasságon múlik a téma.

2023. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Magasabb ne legyen, ezt leszámítva gyakorlatilag mindegy.
2023. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ideális a 165cm. Fura, mert majdnem mindegyik ilyen magas volt. Én 182cm vagyok.
2023. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is a kis nőket szeretem. Én 183 cm vagyok. 155-165 közöttieket. De volt magasabb barátnőm is gondolom, sosem mértem ezt le, csak mostanra vettem észre, hogy kb. ez tetszik. Szóval sztem ez nem fontos, aki tetszik, az tetszik. Meg hát ez csak egyetlen tulajdonság a sok más közül, külső-belső, szóval ha azért kérdezed, mert szted te túl alacsony vagy, akkor felejtsd el, sorolj fel most 10 dolgot, ami miatt te szép, izgalmas, szerethető lány vagy! Csókoltatlak!

50f

2023. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Minèl magasabb annàl jobb. Ahogyan a nők szàmàra is a magassàg az elsődleges szempontok közè tartozik, ùgy nàlunk is. Ha megnèzed, mindenhol a magas nők èrvènyesülnek: modellek: Görög Zita, Mihalik Enikő, politikusik: Dobrev Klàra, Szèl Bernadett.
2023. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, számomra nem olyan fontos, hogy milyen magas. Egy kritériumom viszont van, nálam ne legyen magasabb! 185 cm magas vagyok.
2023. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
MAGAS. 180+ -osak.
2023. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

"mindenhol a magas nők èrvènyesülnek: modellek: Görög Zita, Mihalik Enikő, politikusik: Dobrev Klàra, Szèl Bernadett."


Ez csak szemezgetés. Ugyanennyi alacsony és sikeres nőt is elő lehetne szedni.

2023. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
A magas nők tetszenek, nagy lábmérettel együtt.
2023. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!