Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak velemenye is erdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak velemenye is erdekel akik hasonlo kapcsolatban eltek/elnek.Erdeklodhet irantam vagy nem?Elfolythatja az erzelmeit ha vannak?Mit vesztek le ebbol a helyzetbol?

Figyelt kérdés

Van egy hazas ferfi,aki eddig azt mondta hogy baratilag segit nekem ha kell. Anyagilag segit,fizikailag is segitett,flortolt is velem tobbszor (mosoly,kezerintes,egyszer labamhoz tette a labait,kozelebb ult hozzam),de ez mostanaban nem suru. Sajnos errol nem tudtunk meg beszelni,de en ezt szeretnem vele tisztazni. Van ket gyerek,akikrol ugy beszel mintha igazan nem is az ovei lennenek,a nagyobbnak tiszteleg,mar a nagy iranyitja ot,illetve a feleseg is ugyanolyan mint a nagy.A nagy ellenorzi is amikor kedve tartja,ami a ferfin latszolag idegesseget hoz elo. Nekem nsgyon tetszik vsgy szerelmes is vsgyok bele,tobbszor volt olyan vonzasos vagy "mas legkoros" erzesem mikor ketten beszelgettunk,tobbszor elofordult hogy a ket szemem kozott ingazott a szemeivel (masra nem ugy nezett ezt megfigyeltem),es a szamat is nezte,plusz valamikor az arcomat. Egyszer mikor a tema a ferfival kapcsolatban szoba kerult(a ferfivsl kozvetlen az egyik szulom hozta fel a temat es az arcaba vagta,hogy oneki nem tetszik ez az egesz.) teljesen elvorosodott es amikor le lett szidva a ferfi a flortoles miatt,meg hogy "a szulom szerint elszorakozgatasa mistt" akkor felem huzodott.Vot mikor megkerdezte hol dolgozok es mikorra megyek. Sajnos mostanabsn meg se kerdi. A meghivast nem igazan fogadja el es szinte ugy el,mint aki kijarasi tilalommal rendelkezik es nem mehet sehova egy szo es ellenorzes nelkul. A telefonja es kozossegi oldalon levo profilja is ellenorizve van,a feleseg tudja a jelszavat is (amit nem tartok tisztessegesnek hogy belenyulkal a masik fiokjaba),akik szoba allnak vele tobbnyire a feleseg "emberei". Sajnos tanacstalan vagyok hogy erdekelhetem-e ot(megha csak kalandra is).

Ilyen dolgok mellett elkepzelheto hogy erdeklem vagy tetszem neki?Lehet belole valami?


2023. nov. 9. 22:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*elfojthatja
2023. nov. 9. 22:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érdekled, tetszel neki, de nem akarja, vagy nem meri a családját otthagyni, titokban sem akar veled kapcsolatot, ezért tartja a távolságot. Mindkettőtöknek jobb, ha te is így teszel.
2023. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan is volt hogy vot egy srac akihez semmi kozom nem volt aki szinten segitett es amikor meglatta,akkor kihuzta magat es feltekeny lett.
2023. nov. 9. 23:02
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem szereti a masikat miert tolem kellene tavolsagot tartania?(nem a hazassagra ertem hanem egyebkent)

Mi lehet az ok hogyhs pl nem mer kilepni egy ilyen hazassagbol?

2023. nov. 9. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem folyt el semmit. Van egy élete, házassága, gyerekei, veled meg eljátszadozik..
2023. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha nem szereti a masikat miert tolem kellene tavolsagot tartania?(nem a hazassagra ertem hanem egyebkent)


Mi lehet az ok hogyhs pl nem mer kilepni egy ilyen hazassagbol?"


Azért "kell" távolságot tartania mert nem tud, vagy nem akar abból a kapcsolatából kilépni. Ennek sok oka lehet, gyakran anyagi. Nem így kellene lenni, de sokszor ez a helyzet.

2023. nov. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!