Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hárman egy kapcsolatban? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hárman egy kapcsolatban? Van ilyen jellegű tapasztalatotok? Hogyan alakult ki? Hogyan működött?

Figyelt kérdés

Akár egy nő, két férfi felállásban, akár egy férfi, két nő felállásban, de akár azonos neműek hármas kapcsolatára értve.

Láttatok már ilyet a környezetetekben? Esetleg ti magatok is benne voltatok? Tehát alapvetően mindenki tud mindenkiről és el is fogadják ezt a szituációt.



nov. 12. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne hogy életképes e az ilyen kapcsolat
nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

az exem akarta ezt miután kidobott én el küldtem a p* a f* ba.

valaki mindig sérül senkinek nem való.

nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálnám így, de a környezetemben volt ilyen poliamor kapcsolat, két lány egy srác.


Időben egész sokáig tartott, szóval ilyen évben mérhető, de amennyi átjött a részleteiből az annyira nem tűnt jónak. Eleve mindkét lány utálta ezt a helyzetet, csak a srácért rajongtak eléggé. De amúgy egymással a lányok direkt nem találkoztak soha, annak ellenére hogy tudtak egymásról. Meg pl olyanok voltak hogy pl. buliban beszéltünk a sráccal és így kért minket hogy légyszi az xy lánynak (aki ott volt) ne említsük ezt a poliamor dolgot.


De ja aztán végül összeomlott az egész. De ez lehet amúgy sem a legjobb példa mert pl a lányok közül akit én ismertem, csak jót kívánok neki, de sztem valami nem volt rendben a fejében. Sok fura dolga volt...

nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve van két barátom.

Működik (egyelőre), de lassan ki szeretnék lépni..

nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha a 2lány 1pasi felállásnál bi mind2 csaj több esély van.

Vagyis remélem mert ezt tervezzük (én vagyok az egyik lány(

nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös, mi együtt élünk és működik.

Házaspár vagyunk. A lányt én hoztam be.

27N

nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!