Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évforduló ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évforduló ajándék?

Figyelt kérdés

Eddig mindig igyekeztem kézzel készített ajándékot adni, most lettünk 2 évesek.


Ti mit gondoltok,mik lennének szuper ajándékok egy férfi számára?


Első karácsonyunkra kapott egy dobozt, amiben a képeink vannak és van benne egy kisebb led sor.


Szeretném én csinálni, nem venni.


Őt érdeklik a: sportok, játékok, szeret enni. A focit nagyon szereti, Barca drukker. Szeret horgászni is.


Ötletek?



2023. nov. 12. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Készíts kaland naptárt, amiket szeret tedd bele. Lehet doboz, üveg, vagy Merci csoki is akár. Én azzal csináltam minden csokira irtam valami programot, amit utana megszerveztem ha kibontotta. Pl horgászás, közös meccs nézés stb.de lehet egyszerűbb peldául hogy masszázs bérlet hozzád, vagy ma én mosogatok vagy valami. Persze ez attól is függ hány évesek vagytok.


Az első évfordulonkra meg francia kártyákra írtam, hogy mit szeretek benne.

jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. De jó, ez nagyon szuper! Köszönöm. :)
jan. 19. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!