Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A rózsaszín köd elmúlása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rózsaszín köd elmúlása minden esetben egy problémásabb időszakot hoz magával?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a rózsaszín köd állapota a párkapcsolatok első fázisa, azonban ez nem tartható fenn örökké. Azt is mondják, hogy a két félnek ez nem egyszerre jön el, tehát az egyik fél már elkezd kicsit leválni, míg a másik ugyanúgy "izzik". Ebből kifolyólag ez alapvetően mindenképpen egy problémásabb időszak? Sokan ezt tartják az első vízválasztónak egy kapcsolatban, ilyenkor sok kapcsolat tönkremegy, az erősebbek pedig innentől kezdenek igazán elmélyülni. Ti hogyan látjátok?

nov. 14. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem rózsaszín ködre kell alapozni, mert az egy idő után elpárolog.
nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy kollégám azt mondta, hogy pont az a csodálatos a szerelemben, hogy hullámzó és vannak visszafogottabb időszakok is, de ezeket mindig felváltja az, amikor újra és újra fellángol a felesége iránt. 30 éve házasok.
nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél problémás csak.
nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire igen, mert nem feltétlen értik a felek, hogy mi a pálya a másikkal.
nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlenül van rózsaszín köd. Pl. barátságokból kialakuló szerelmek vagy érdekkapcsolatok :P De igen, a rózsaszín köd jellemzője, hogy nem a másikba vagy szerelmes (mivel nem ismered még), hanem a kulturálisan istenített romantikus szerelembe meg az erős fizikai vonzalommal járó birtoklási vágyba, és így beleképzeled azt, aki szeretnéd, hogy legyen. Aztán amikor jobban megismered, akkor vagy sikerül összecsiszolódni vagy sem.
nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%

2. Én az ilyen általad leírt hullamzo instabil pasikat meg ki szoktam dobni, aki hol szeret hol nem:D

Nem fogok én állandóan a gravitácio ellen küzdeni hogy ébresztgessem állandóan a szikrát ami majd megint kialszik.

Amugy rózsaszin ködöt általában kiélvezem aztan amikor a másikban az kifújt, akkor már tudom hogy vége, és nem veszem már komolyan a kapcsolatot meg az illetöt. Próbálom megmenteni ugyan de felesleges szélmalomharc ezek.

nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a párom abban a pillanatban szakított velem ahogy az ő rózsaszín köde egy picit megingott. Fél évet voltunk együtt.
nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább attól függ, az illető mennyire tudja megkedvelni az egyént magát úgy, ahogy van.


Pont ez a baj a rózsaszín köddel, hogy sok esetben előre elképzelik, milyen embert szeretnének, az illetőbe belelátnak olyan tulajdonságokat amik nincsenek meg benne. Nem az egyénbe szerelmesek, hanem az elképzelt illetőbe.


Aztán amint az egyén elkezd nem beleilleni ebbe az előre elképzelt formába, jön a lelépés.

nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van gond ga nem epult addig tisztelet es becsulet egyenloen a kapcsolat kore..
nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Aztán amint az egyén elkezd nem beleilleni ebbe az előre elképzelt formába, jön a lelépés."


Hát mi más! 👏

nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!