Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok a nők akik a pasi pénzéér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik a pasi pénzéért vannak vele mit éreznek?

Figyelt kérdés

Mostanában gondoltam bele, hogy sok csúnya férfinak van szép barátnője, főleg olyanokra gondolok akiknek sok pénze van, menő mérnök, vállalkozó. Van több haverom mérnöki diplomával keresnek 5-600 nettókat, villamosmérnök haverom is van nettó 800at keres,és panaszkodnak most 28-30 felett figyeltek fel rájuk a nők, amíg 18 évesek voltak rájuk se néztek. Most egzisztenciával egyből megkedvelték őket.


Most meg sok összejött egy csajjal és már pár év után már gyerekük is lett.


Én férfiként nem tudnék olyannal összejönni aki nem jön be külsőleg, hiába lenne sok pénz.


nov. 16. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A párkapcsolat is üzlet!

Adok - kapok játszma...

Az érdekházasság nem újkeletű fogalom, régen is így volt. 🤷‍♀️

nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"most 28-30 felett figyeltek fel rájuk a nők, amíg 18 évesek voltak rájuk se néztek"



Termeszetesen a korukbeli, elviragzoban levo nok figyeltek fel rajuk, nem a 20 evesek.



39F incel

nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom melyik univerzumban élsz, de a nettó 5-600 ezer az nem kimagasló fizetés, messze van a jómódtól.


Az más kérdés, hogy az emberek változnak, nyilván jobb esetben nem ugyanott tartasz fejben, érettségben 30 évesen mint 18 évesen. Ha valamiben sikeresnek érzed magad akkor megnő az önbizalmad, pozitívabb lesz a kisugárzásod amit az emberek megéreznek, többek között a nők is akik számára ez vonzó dolog lesz.

nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Azok a nők semmit nem éreznek, mert lelketlen, önzők és érdekemberek. Én az ilyet nem nevezem nőnek. Nálam a nő ott kezdődik, hogy kifinomult, a legtöbb témához hozzá tud szólni, mert relatív olvasott, rendelkezik egy alapvető műveltséggel mindenkor megtartja a büszkeségét, méltóságát és tartását, ebből következik, hogy nem a pénzért van a partnerével stb. stb. Na most ilyen nőt találni manapság... ahhoz az igazán nagy nagyító tekintetbe véve, hogy mi a trend manapság.
nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, milyen szép gondolatok!
nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!