Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlhat egyszer a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat egyszer a szerelem?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, van egy gyönyörű kislányunk a férjemmel. Aki jó ember..

Előtte volt egy kapcsolatom aminek nem volt jövője, de mai napig eszembe jut még… elmúlhat ez a dolog? Szeretem a férjem, de ez egészen más..


nov. 17. 15:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

"Aki jó ember"


Ha csak ennyit tudsz írni a férjedről, akkor valószínűleg sosem voltál belé szerelmes, csak felismerted benne a jót és hogy nyugodt életed lehet mellette. Ha így van, akkor mindig lesz benned hiányérzet, mert nem érzelmi, hanem tudatos döntést hoztál, ami ideig-óráig működik, de mind emberek vagyunk és vannak érzelmi/testi szükségleteink, amit bármennyire próbálunk észérvekkel elnyomni, időről-időre felszínre bukkannak és egyre erőteljesebben.

Nem hinném azonban, hogy az exed hiányzik, inkább az az érzés, amit vele éltél meg.

nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Igen, az az érzés. Ami azóta sem volt.

A férjemet nem tudnám megbántani, mert még csak a hangját sem emelné rám, de en meg rosszul érzem magam, hogy közben más hiányzik. Szeretem a mostani a életünket, de az a plusz érzés az nagyon hiányzik..

nov. 17. 15:54
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem hogyha nem voltál szerelmes a férjedbe akkor minek a gyerek. Ebből megcsalás, válás lesz és ő fogja megszívni. Miért kellett ő ha egyáltalán nem voltál a férjedbe szerelmes soha? Szegény gyerek!
nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Megértem, hogy hiányzik az érzés, de tényleg nem volt jó ötlet így családot alapítani. Nyilván, ezen már nem lehet változtatni, ezért vagy beletörődsz, hogy ingerszegény a házasságod vagy elválsz. Ott van még a szerető lehetősége is, de azzal még nagyobb fájdalmat okoznál a férjednek és nem ezt érdemli.
nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Sajnos, ahogy at egyes írja, racionális alapokon nyugszik a házasságod.


A szerelem idővel szelídül, de ha azzal kötsz házasságot, és annak szülsz gyereket, akiben megláttad a Férfit, nem múlik el.


Nyilván dolgozni kell érte, hogy megmaradjon, de ha soha nem volt meg, min akarsz dolgozni?


Nem mondom, hogy váljatok el, de el kellene őszintén, a lehető legtapintatosabb módon beszélgetned a férjeddel, hogy mit érzel, ő mit érez (lehet meglep és ő is így érez, nem ti lennétek az első "békés csendben" élő házaspár), és hogy lehet-e ezen változtatni, vagy marad a békés elválás útja.

nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szeretem, és akkor úgy is gondoltam hogy szerelmes is vagyok.. ő pedig a tenyerén hordozott, ami már nagyon sokat változott az évek alatt. Nyilván nem a rózsaszín felhőre gondolok egy életen át, mert az szerintem nem létezik. Én inkább mindig az eszemmel döntök. Nem bántam meg, hogy őt választottam. Ez az érzés 2-3 hónapja van..

Már 4 éve házasok vagyunk.

Én inkább azt szeretném, hogy múljon el ez a hiányérzet, ha persze elfog egyszer múlni

nov. 17. 16:03
 7/31 anonim ***** válasza:
Ja, hogy csak 4 éve? Azt hittem, legalább 15-20 éve a férjeddel vagy. Hát, elég hamar elindult benned a hiányérzet 🙄
nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
11 éve vagyunk együtt. Csak házasok 4 éve vagyunk.
nov. 17. 16:05
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék sem szeretőt, sem elválni. Nekem az fontosabb hogy a gyerekünk ne így nőjön fel. Beletörődök a dologba..

az én szüleim elváltak, nem békésen. Nem szeretném hogy csak hasonlót is éljen át. Nekem ő fontosabb bárminél

nov. 17. 16:07
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem néz eléggé nőnek, olyan semmilyen az élet, szex vele és az hiányzik?
nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!