Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen rossz dolog van pártokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz dolog van pártokban amit ha nehezen is de elfogadtok. Esetleg szakítási ok is lenne?

Figyelt kérdés
Eredetileg az "enyhébb" rossz dolgokat kérdezem, de akár a szakítási ok is ide sorolható. Köszi a válaszokat kérlek kort és nemet is írjatok.

dec. 3. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani oknál szakítok. Pont. Hibái persze mindenkinek vannak de ami ide sorolható az nálam kuka! Akár x év után is!
dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehezen elfogadható tulajdonság esetén minek a párkapcsolat? Értelmes ember nem akarja rongálni a saját életminőségét.
dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Sokféle rossz dolog van pártokban, elsődleges Orbán és Gyurcsány. Ha bármelyik bekerülne a pártomba szakítanék a párttal. De ez hogy jön a párkapcsolatokhoz?
dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az anyja...

Ez az egyetlen hibája..

33N

dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó hogy válaszoltál. Csupán csak véleményt szerettem volna nem okoskodást. Ha kértem volna akkor írtam volna halo erős bírálatot kérek de látjátok nem írtam. Na a témánál maradva, igen rossz tulajdonságra gondoltam. KÖSZÖNÖM
dec. 3. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen :-)
dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pakolászik non-stop.
dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármár túlságosan rágörcsöl az anyagiasságra, az ajándékozásokra, mindent egyedül akar előteremteni
dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Maximalista. Úgy az élet legtöbb területén, és otthon is. Ez egy olyan tulajdonsága, amiért rettentő büszke is vagyok rá, hiszen rengeteg dologra képes, nagyon sok mindent el tud érni, és tisztelem a szorgalmáért. De amikor kb időpontot kellett hozzá kérnem, hogy kimozduljunk, mert egy hónapra kb be volt/van tervezve, a legapróbb hibát, koszt kiszúrja és szóvá teszi, vagy épp az a legnagyobb dicsérete a főztömre, hogy egész jó, az elég idegesítő tud/tudott lenni (főleg régebben volt ez jellemző), viszont nálam ezekből semmi nem szakító ok. Ha mástól hallanám, lehet, hogy megbotránkoznék, de ezeket tapasztalva az adott pillanatban csak sóhajtok egyet és működök tovább, nem veszem fel. Kapja az ívet elég embertől a "kritikáiért", én inkább azt látom, hogy nem érti, mások hogyan nem látják azt a problémát, ami neki egyértelmű. Nálunk az segített a legtöbbet, hogy ezekről beszéltem neki, és próbált is változtatni. Mostmár konkrétan be van neki tervezve a velem való esti séta, már csak legalább egy kisfokú spontaneitást kell elérni és nagyon jó lesz. :D Ő ilyen, és ezzel együtt nagyon szeretem, ahogy ő is tűzön-vízen keresztül ment értem (pl anyós pajti nem szívlelt a lazaságom miatt, ami szerinte puszta lustaság volt és próbálta lebeszelni rólam a fiát, várost, környezetet, munkahelyet váltott, összebarátkozott a hozzám közel álló személyekkel, ami hatalmas szó egy olyan embertől, aki a bevett dolgokat kedveli).

Egyszerűen csak szüksége van egy adott rendszerre.

dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép történet 9 es minden jót nektek.
dec. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!