Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális, hogy irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy irigy vagyok a barátomra, akinek ugyanaz a lány tetszik mint nekem, de ő úgymond "sikerrel jár" nála, míg én nem érdekeltem őt?

Figyelt kérdés

dec. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Az irigység nyiván nem normális, de ebben a helyzetben "mindenki"így reagálna.
dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

A helyzetre vlaó tekintettel teljesen normális.

Bár én inkább félékenységnek hívnám, de lényegében ugyanaz.


Csak óvatosan. Ez az érzés képes tönkretenni akár régi, korábban jól működő kapcsolatokat.

dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Helyedben megszakítanám a kapcsolatot mindkettőjükkel, mert nagy szenvedések várhatnak rád.
dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A hármast lepontozták, csak nem tudom miért. Pedig van benne igazság, sajnos saját sztorim is van, ami éppen, hogy pont erről szól. Csak nem írom le, mert k*rva sz*rul esik még most is.


Kérdező, szerintem is próbálj elhatárolódni tőlük. A csajnál esélyed nincs, a barátod meg előbb utóbb haver lesz csak, aztán már az se, mert a csaj minden idejét leköti majd, és csak azt látod, hogy "hú basszus, a haverom azt a csajt döngeti, aki nekem is tetszik" stb.

dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen normális. Ilyen velem is volt tiniként. Bár az ő kapcsolatuk se volt hosszú, a srác attól még az akkori legjobb barátom maradt utána is évekig.
dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külön kéne válni tőlük.
dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!