Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátnőm bedurci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm bedurcizott, tiktokozik és nem hagyja hogy hozzáérjek! Mind ezt azért mert beszéltünk az előző párkapcsolataimról és egyet nem mondtam el mert elfelejtettem. Megértem hogy azt hiszi hogy “eltitkoltam előle” de meg kell értenie!

Figyelt kérdés
dec. 8. 16:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

A volt párkapcsolatok firtatása, majd az azon való őrjöngés mindkét nemnél egy speciális fogyatékosság.Ezért nem kell gyogyósokkal szóbaállni.

Akik ezt kérdezgetik amúgy is csak balhézni akarnak, a normális emberek telibeszarják kivel milyen kapcsolatod volt eddig.

dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Ahj de jól megfogalmazta a #1. Annyival egészíteném ki, hogy ezek a kis “tesztek” hogy hazudsz-e szintén hatalmas redflagek.
dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Eszembe se jutna a régi kapcsolatokat firtatni, kit érdekel.

Amúgy a kérdésedre a válasz, nem tudom mit csinálj vele.

Biztos, hogy nem tudnám tolerálni az ilyen "bedurcizást".

dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Kérj máskor időt ilyenkor, hogy összeírhasd mert hogy már őt szereted és elfelejtetted a múltat, és össze kell előbb szedned hogy ne tévedj benne.
dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Azt felejtetted el, amelyikkel együtt dolgozol?
dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Minek kell felsoroni, beszámolni mindről? Oké ha kapcsolat elején esetleg szóbajön nagyvonalakban, de mért kell számot adni minden exről, meg egyáltalán beszélni róluk.
dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

#3

Még azt kihagytam, hogy én azt mondanám ilyen helyzetben:

"Figyelj látom, hogy most nem tudjuk megbeszélni, ha majd úgy érzed, hogy tudsz felnőtt módjára kommunikálni, akkor majd keress. Na szia. És ott hagynám, kilépnék a szituációból.

Semmi értelme valakit szólongatni meg könyörögni, ha sértődösködni akar.

Főleg úgy, hogy egy ilyen dolog miatt sértődik meg valaki.

Nem értem ennek mi jelentősége. Együtt kell a kapcsolatot építgetni, nem erről témázni, hogy ki kivel volt, meg mi volt. Ki a f... érdekel tényleg.

Nekem volt ilyen ex. Azt szövegelte, hogy soroljam fel mi volt a nevük stb.

Aztán másban is megnyilvánult ez a kontrollmánia.

dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

"Megértem hogy azt hiszi hogy “eltitkoltam előle” de meg kell értenie!"


Nem kötelező megértenie.



Nem fordult elő többször, hogy elfelejtettél valamit megosztani vele és azért akadt ki? Van oka bizonytalanságra veled kapcsolatban? Ennek a viselkedésnek biztos, hogy van előzménye, amit nem írtál le sunyi módon.

dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

"a normális emberek telibeszarják kivel milyen kapcsolatod volt eddig."


A normális ember rákérdez, hogy vázlatosan legalább mesélje el pl. miért lett vége, mit tanult belőle és hasonlók. De igenis rá kellene kérdezni ilyesmikre és az se árt hogyha tudod előre, hogy hímringyóval vagy szüzikével van dolgod.


Aki egyáltalán nem kérdez rá az exekre az a fogyatékos!

dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Ja rá kell kérdezni aztán meg ha nem tűpontossággal válaszol, akkor úgy meg kell haragudni, hogy hozzá se lehet szólni vagy érni. Igazi felnőtt kommunikáció/ kapcsolat.

Vázlatosan az rendben, de itt ennél a kérdésnél a "mindent is tudni akarok" áll fenn.

dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!