Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éltétek meg a rózsaszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek meg a rózsaszín köd elmúlását? Egyáltalán realizálódott bennetek?

Figyelt kérdés

dec. 9. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy leesik.
dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Kb ugy hogy na ez se tart már sokáig akkor. Eleinte elmulik a köd aztán belém áll kritizál aztán nőzik. Tipik forgatókönyv.
dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Még hányszor teszed fel ezt a kérdést?!!


Ez már zsinórban a 3. kérdésed 2 órán belül, amit olvasok. De lehet, hogy már a 4.

dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Csak kíváncsi. Már kérdezni sem lehet?
dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
az exem az egészre azt mondta hogy csak fellángolás mikor el múlt a rózsaszín köd de akkor még nem dobott ki de egyből elkezdett mást keresni, addig megtartott szolgálnak. ágról ágra amíg nem fogja az új ágat biztosan nem ereszti a régit.
dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
87%
A szerelmet ápolni kell. Nem telefont buzerálni, hanem egymással foglalkozni. Ez a módja a szerelemért felelős hormonok életben tartásának.
dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem ez. Ha ápolod is a másik megy ha menni akar ő mást ápol..
dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Leesik persze, de attól még nem múlik el a szerelem és a szeretet sem, legalábbis részemről nem múlt el, annyi volt, hogy már nem lattam mindenét tökéletesnek, felfogtam, hogy vannak hibái, hogy fogunk veszekedni, hogy nem mindig én vagyok a hibás hanem ő is, de ettől még ugyanúgy szeretem és szerelmes is vagyok a másikba
dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!