Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt régebben úgy 3 éve egy komoly kapcsolatom. Igaz 1 évjg tartott ,de rettentően szerettük egymást és mentálisan nem voltunk abban az állapotban ,hogy meg is oldjuk a problémákat ez vezetett szakításhoz. Majd a kis hölgy 20 évesen teherbe esett az új párjától ,de elmondása szerint sosem volt igazán boldog vele. Én tudtam erről a terhességről és nem is akartam elfogadni mert nagyon bántott a dolog ,hogy 3 hónappal a szakítás után mástól teherbe esett. Tudni kell ,hogy ugyan megkértem ,hogy vetesse el mert úgy volt újrakezdjük és szerintem valamennyire érthető ,hogy nem akartam más gyerekét nevelni. Vagy vele lenni mikor a hasában növekszik egy baba aki tudom hogy nem tőlem van. Ez az egész rettenetes módon megviselt férfi létemre kb fél éven keresztül sírtam. Aztán elengedtem és mondhatni tovább léptem. Fejlesztettem magam és lelkileg is rendbe tettem magam sokmindent megbocsájtottam és túl tettem magam a dolgokon mondván nem voltunk együtt. Már hónapok óta szétmentek a párjával és egyre többet találkozunk. A kicsit is kezdem elfogadni hisz ő nem tehet semmiről. Ő is sokkal érettebb 23 évesen mint 20 évesen volt és én is 30 évesen mint 27 évesen voltam. Részéről sem múltak el az érzések és a részemről sem még annak ellenére sem ,hogy nagyon nehéz és fájdalmas időszak következett miután szétmentünk. Szerintetek ennek érdemes egy új esélyt adni ha ennyire nem tudtuk meg talán nem is akartuk egymást felejteni? Benne mindent megtaláltam amit kerestem egy nőben és a hölgynek is ugyanez a véleménye. A 3 év alatt rengetegszer keresett csak nagyon sokszor ignoráltam a sérelmek miatt. Ti mit tennétek a helyemben? A gyerekre vissza térve azért nem akarta elvetetni anno ugyanis régebben egy hosszabb 4 éves kapcsolatában becsúszott és a szülei nyomására abortuszon kellett keresztül mennie. Nyilván ezt is elfogadtam ,hogy mégegyszer ezen nem akart keresztül menni. Valaki járt hasonló cipőben? Vagy volt párjával újrakezdték úgy ,hogy közben lett itt vagy ott baba? Hogy tudtátok elfogadni azt ,hogy mással valósította meg az egykori álmotokat?


dec. 20. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tudnám egyedül, hogy tényleg szeretem őt és boldoggá akarom tenni őket.
dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Aki mar massal csinaltstta frl magat a szakitas utan 3 honapra az teljesen beteg.. en semmit nem akarnek tole a helyedben.
dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
A leírtakból úgy tűnik, hogy te nagyon szereted ezt a nőt.Az, hogy ő apát akar-e fogni a gyerekének, vagy valóban szeret téged, nem tudhatom. Ha nem próbálod meg vele újra, mindig foglalkoztatni fog a kérdés, mi lett volna, ha ...?
dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Itt a többség nem tudja elképzelni, hogy újra lehet kezdeni. Lehet. Nehéz, dolgozni kell rajta, de ha mindketten így látjátok, megéri.
dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ja haver, kedves lesz hozzád, meg pedzegeti hogy kezdjétek újra - de igazából csak pótapucit keres te meg szépen lépre mész. Speciel én k.rvára nem fogadnám el, hogy 3 hónappal később bruttósítja magát utána meg jönne visszakuncsorognia magát, de ez én vagyok. Te meg te.
dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj bele, mert nagyon bizonytalan vagy.
dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyedben, ha ennyire szeretném a másik felet, akkor nem adnék senki véleményére, sem haveréra, sem barátéra, sem családéra, és pláne nem idegen emberekére.

Megkeresném a nőt, és megtennék érte mindent. A gyereket meg elfogadnám, mert megérteném hogy nem akarta elvetetni. Az meg, hogy 20 évesen felelőtlen volt, és védekezés nélkül szexelt szerintem mindenkivel előfordult már életében, kivéve az incelekkel.

Igenis létezik újrakezdés. Én adnék egy esélyt, de az én vagyok. Minden problémát meg lehet oldani, és meg lehet beszélni. Ha azt érzed ez a jó út, a jó döntés akkor tégy így. Azt érzed, hogy ha ez a nő veled lenne, akkor boldog lennél mellette? Mert, ahogy írsz róla én azt veszem le, hogy igen, de neked kell ezt magadnak megválaszolnod. Ha igen a válasz, akkor ne várj sokáig, hanem lépj felé, és szerezd vissza! Ha viszont nem akarsz tőle semmit, akkor azt is közöld vele gyorsan, ne ámítsd őt!

dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A 3 év alatt rengetegszer keresett csak nagyon sokszor ignoráltam a sérelmek miatt."

Mára már feldolgoztad/megbeszéltétek a sérelmeidet?

Neki nem lehetnek sérelmei veled kapcsolatban?

dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!