Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elítélitek azt a 30-as pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azt a 30-as pasit, aki egyetemista lányokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés

Egy 30-as férfi, aki kedveli a fiatal lányokat, viszont még a nagy dolgok előtt letisztázza, hogy mit akar. Elmondja, ha csak szexet akar, így a nő maga dönti el, hogy beválallal-e egy ilyen kapcsolatot.

Ugyanakkor képes komolyabban is venni ezeket a fiatal csajokat, nőként kezelni őket, és hűségesnek lenni hozzájuk, ha komoly érzelmek alakulnak ki.


dec. 22. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Elítélem.
Nem.
13 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kit erdekel ki mit itel el.. mundenki azzal ismerkedik akivel akar.
dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A legutóbbi egyetemista csajjal úgy indult a dolog, hogy korrepetáltam, mert én értek ahhoz, amit tanul. Csakhát az együtt töltött tanulás közben megtetszett nekem. Elmondtam, hogy mit szeretnék, és ő nem utasította el a közeledésem.
dec. 22. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem ítélem el de egyértelmű hogy egy ilyen korú férfi miért ismerkedik 21-23 évesekkel. Ha az egyetemisták meg ennyire ostobák hogy nem látnak át a szitán akkor meg is érdemlik.
dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok tanár, véletlenül ismertem meg.
dec. 22. 11:03
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Ha te elég jó pasi vagy külsőre és anyagilag ahhoz, hogy szép fiatal egyetemista csajokat kefélhess, akkor hajrá! Nem ítéllek el, maximum irigyellek érte. Sajnos sokan vagyunk, akik nemhogy 30 felett, hanem még fiatalkorunkban sem dughattuk a fincsi tinihúsokat.

Qrd végig az összeset, bro!

dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szíve joga...

N 31

dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5


Egyetlen nőnek sem fizetek egy fillért sem. Aki velem van, a személyiségem miatt van velem.


A korom ellenére igyekszem jól tartani magam, fiatalos vagyok, gyakran huszonévesnek néznek. De azért nem vagyok olyan jó pasi, mint Crsitano Ronaldo. Habár ő pár évvel idősebb, mint én. De van önbecsülésem.

dec. 22. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Párom 26 éves, és egyetemista, szóval ez nem korfüggő. Az átlag 19-20 év körül kezdi az egyetemet, akkor már szabadon, legálisan szexelhet akivel csak akar. Amig a 30as pasi nem veri át, addig had csinálják.
dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor képes komolyabban is venni ezeket a fiatal csajokat, nőként kezelni őket, és hűségesnek lenni hozzájuk, ha komoly érzelmek alakulnak ki."


Majd el is hiszem. Tudod hányan mondták már ezt nekem? Ugyanígy kezdték. Ők csak szexet akarnak, majd közöltem velük, hogy velem csak akkor működik ez, ha már kedvelem is az adott pasit, majd erre rávágták, hogy ó, ők tudnak szeretni is. Kezdetben még hittem nekik, mikor még naiv kislány voltam, aztán már nem tudnak átb*szni.

dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
8. Ha atveri az sem baj.. amugy ezek a csajok elobb csinaljak meg a ferfit mint a ferfi oket..
dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!