Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletlenul megcsorgettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletlenul megcsorgettem egy fiut, akivel nagyon csunyan valltunk el, vajon fog reagalni pont karacsony ejszakajan?

Figyelt kérdés

Tenyleg veletlen volt..mast akartam hivni erre a telefonom nem erzekelte mit csinalok, elkezdtem ossze vissza nyomkodni es egyszer csak azt adta be, hogy hivom ezt a fiut..kinyomtam de mar kicsorgott neki.

Nagyon csunyan valtunk el kb 2 hete, csunyakat mondott nekem, es azt mondta hagyjam beken orokre erre most azt hiszi hivogatom ezek utan..

Vajon fog reagalni? Es pont karacsony ejszakajan csinalok ilyet..nagyon szanalmas


dec. 24. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy lesz hamarosan az őrült exem zaklat Karácsony éjszakáján mit csináljak forduljak rendőrséghez? Ijedt kérdés.

Akkor majd válaszolhatsz neki hogy véletlen volt a telefon miatt.

dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Miert van benne a szama a telefonodban. Tudni fogja, hogy meg fontos neked.
dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan tiltsd le a számát, és megoldva.
dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!