Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagálnátok hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok hasonló esetben?

Figyelt kérdés

Nos arról van szó, hogy van egy csávó aki minden szempontból az esetem (persze ezt úgy megítélve hogy nem ismerem lol). A csávó nagyon kiegyensúlyozott, céltudatos blablabla

Eddig mindenki le akart róla beszélni mert külsőre nem tűnik valami barátságosnak, inkàbb egy tiszteletet követelő megjelenésű srácnak mondanàm. Pár napja odamentem hozzá és bemutatkoztunk egymàsnak, be is követett instagramon viszont nem írt. Annyit hozzàfűznék hogy kb nem követ semmi màs csajszit, nagyon kevés embert, még a saját kollegàit sem lol

Azokból megítélve amiket kirak, nagyon sok közös van bennünk és a céljaink is nagyon hasonlóak, párkapcsolatot tekintve nagyon érettnek tűnik, ugyanis nem áll le akárkivel tudtommal és overprotective, hűséges féle (amik miatt mégjobban odavagyok lol)

Eszméletlenül fura érzéseket keltett bennem, még soha nem volt pàrkapcsolatom, viszont egyértelműen volt hogy tetszett már valaki, viszont eddig sosem volt olyan hogy valaki csak a megjelenése, kiegyensúlyozottsága miatt elvarázsoljon, és ennyire kíváncsivá tegyen. Érdekel, hogy milyen ő, kíváncsi vagyok a személyére.

Ezt el akarom mondani neki is, viszont nem tudom hogyan érintené, nem szeretném, hogy lerohanásnak vegye, vagy nyomulásnak, tekintve hogy a múltkor én mentem oda hozzá a munkahelyén. Viszont azt elmondhatom, hogy az ismerőseim pletykái hallatán én is féltem, hogy bunkó lesz, viszont ezek ellenére kedves és illedelmes volt. Bemutatkozott, kezet nyújtott (mivel pultos, még kezet is törölt kézfogás előtt lol). Mikor meg elmentem, hangosan kívánt szép napot nekem:))

Az a baj hogy annyira levesz a lábamról, még így is hogy nem ismerem, teljesen kiakaszt és mégkíváncsibb vagyok rá

Szerintetek hogy reagálna ha elmondanàm neki hogy nagyon kíváncsivá tett a megjelenése, nagyon felkeltette az érdeklődésem mint eddig soha senki és nagyon szívesen megismerném, mivel úgy érzem sok közös van bennünk?



dec. 25. 23:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy sajnos a legjobb barátnőimet nem nagyon tudom kérdezni mert az egyik olyan irigy hogy odamentem hozzá hogy az siralmas, a másik meg azt mondja hogy rohadt jól néz ki a csávó és ha nem én mentem volna oda hozzá, ő tette volna, pedig tudjàk hogy hónapok óta odavagyok és ezen agyalok megállás nélkül:))
dec. 25. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem vagyok ő.


Viszont sejtésem szerint lerohanásnak venné ha kitárulkoznál neki és, hogy szerinted sok a közös bennetek egy kissé túlzás hiszen nem ismered.


Én a helyedben elmennék többször a munkahelyére és szóba elegyednék vele ha nagyon visszahúzódó, vagy nagyon zavarban lenne akkor elhívnám valahová.


De ha nem igazán érdeklődő lenne, esetleg illedelmes, akár gondolod, hogy eléggé magabiztos ő és nem hívna randira még a negyedik ott lógás után sem akkor hagynám őt örökre.


Én így csinálnám.

dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi szépen!
dec. 26. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ezt így elmondani nem kell. Egyszerűen ismerkedj vele aztán meglátod milyen és a kíváncsiságod is megkapja ami kell neki. De így lerohanni az inkább ijesztő lehet számára. Mármint nem úgy, hogy félne tőled hanem, hogy ennyire bele vagy bolondulva holott nem is ismered. Ezt ha akarod és összejön vele akkor idővel elmondhatod, hogy így éreztél már akkor de ne ezzel kezd az ismerkedést.
dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!