Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor párotok lett, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor párotok lett, az megváltoztatott titeket, nyitottabbak lettetek a világra?

Figyelt kérdés

Nem sok kapcsolaton vagyok túl. Volt olyan férfi, aki hasonló volt hozzám, de nagy érzelmek nem is alakultak ki.


Eljártunk programokra, de átlagosakra, pl. múzeum, vásárlás, állatkert.


Volt olyan, aki másabb volt, nyitottabb, ezáltal nekem is változni, nyitni kellett volna.

Értsd úgy, hogy nem jártam még nagy focimeccsekre, nem repültem, éjszaka az állatkertben stb..

Szétmentünk, így ezekre nem is került sor.

De én úgy éreztem volna, hogy ez nem feltétlenül rossz változás.

Nyilván annál, hogy ücsörgök egy helyben, változás lenne rajtam.


Mindez csak azért szempont, mert a környezetem a "szabadabb" életre rosszul reagált (volna).


dec. 26. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég későn, 27 évesen lett az első barátnőm. Eléggé introvertált vagyok és előtte rendesen szociális fóbiás is voltam.

Azóta már sok év telt el, volt több párom is. Mindegyik kapcsolatból tanultam, a világról és saját magamról is.

Szerintem a hozzánk hasonló introvertált embereknek kell, hogy néha változások történjenek és kicsit kirugdossuk magunkat a komfortzónánkból. Aztán a végén sok pozitív és kellemes dolgot is tapasztalhatunk :)

Ne másoknak és környezetednek akarj megfelelni, egy életed van!

dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

En alapbol nyitott vagyok ha nincs akivel megéljem habzsoljam az életet vagy olyan párom van aki "4 falas", akkor szoktam csak begubozni.

Ha viszint van valaki aki hasonlo hozzám akkor végre szárnyra kapok vele es miénk a világ is. Ilyenkor töltődöm kivirulok bkmbanő leszek tele energiával boldogsaggal is.

Ellenkezo esetben rondulok gyorsabban öregszem es "haldoklom"

dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Előtte: Pia, buli, cigi.

Mellette: Kérése nélkül letettem a piát, cigit, bulit kb rögtön amint összekerültünk, és edzeni kezdtem, illetve nyelvet tanulni, és fejleszteni magamat. Durván megváltoztam. Nagyon szerelmes voltam.

De nem tudom minek változtam meg, mert nem kellettem neki hosszútávra.

dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!