Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek véletlen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek véletlen, vagy ennyire egymásra vagyunk hangolódva?

Figyelt kérdés

A párommal nemrég óta vagyunk együtt. Egyre gyakrabban veszem észre azokat a jeleket, hogy nagyon egy hullámhosszon mozgunk. Semmi probléma nincs a kapcsolatunkkal, szimplán kíváncsi vagyok hogy az alábbi dolgokat ti véletlen egybeesésnek vennétek, vagy lelki kapcsolódásnak?

A kapcsolat elején a párom elment iszogatni a haverjaival egy estén, amikor én otthon voltam. Külön élünk, mégis felkeltem a semmiből hajnali 4-kor, amikor ő hazaért és rosszul volt, és az volt az első gondolatom hogy biztos valami baj van. Valahogy megéreztem. Már a második randi környékén is voltak olyanok, hogy egyre gondoltunk és egyszerre mondtuk ki amire gondoltunk, már szinte szavak nélkül tudjuk hogy mit szeretne a másik, csak úgy ránézésből. Gyakran elég csak annyit kerdeznem, hogy "tudod mit akarok most csinálni?" és eltalálja elsőre. Szólnia se kell nekem, valahonnan tudom, ha szomjas vagy éhes, ilyenkor rákérdezek hogy mit kér inni/enni. Már teljesen hozzászoktunk, az elején még kicsit megleptek ezek a dolgok. Több hirtelen nem jut eszembe, mi a véleményetek? Én egyik kapcsolatomban sem voltam még így, de tény, hogy azok nem voltak ilyen minőségiek.



dec. 26. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenek nincsenek szerintem.

De lelkitárs ha már ezotéria nincs olyan erős mint egy ikerláng fajta kapcsolat csak szólok...

dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

En hiszek a telepatiaban. A gond csak az, a nagyanyam hulye huzasait is megereztem, a szomdszed lepeseit, sokminden

Nem feltetlenul a nagy igazi miatt van.

dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsenek véletlenek. És igen, néha vannak ilyen megmagyarázhatatlan spirituális dolgok 2 ember közt.
dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon az elején vagytok, ilyenkor még minden tökéletes, gyönyörű. Azt, hogy tényleg mindenben passzoltok, csak az idő fogja megmutatni. Ebben a lebegő állapotban sajnos hajlamosak vagyunk rossz döntéseket hozni.
dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!