Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézz rám hosszan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézz rám hosszan és bambulva?

Figyelt kérdés
Van egy férfi (30) akivel flörtöltünk és jó kapcsolatot ápoltunk egymással egy csomó ideig,párkapcsolatban él meg akkor is abban volt.. Én ezt nem tudtam,aztán megromlott a kapcsolatunk ma már nem beszélünk de ha lattjuk egymást olyan hosszasan és bambulva nézz rám. Miért nézz ram bambulva mint aki nm tudja levenni rólam a szemét?

dec. 28. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Megvan a vonzalom attól még. Had nézzen, mindenkinek van szeme. Ne gondolj bele többet.
dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Hasonló helyzetben vagyok én is. Csak ő házas is.


Nem fogják elhagyni a párjukat, próbálj továbblépni.Én is ezen dolgozom jelenleg.

dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem értem akkor miért kell elhitetni a másikkal dolgokat ha úgyse lesz belőle semmi.
dec. 28. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De nem hitett el veled szart se ha csak bámul...
dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Készen állsz, Bambula?

Nem, Bambula biciklin ül..."


Remélem egyszer ezt a nézés dolgot eljátssza a helyi romaság közelében is. Sokáig nem fog tudni nézni :D

dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak bámul valami miatt...
dec. 28. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!