Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pótléknak kellenék neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pótléknak kellenék neki? Mit gondoltok a viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy túlgondolom az egészet, mert ő nem rágódik rajta szerintem, de azért leírom úgy nagyjából a helyzetet.


Van egy nő, akivel ismerkedtünk kb. 1 éve, de nem hosszú ideig, 1 hónapig. Biszex, de azt mondta a nőkhöz jobban kötődik. A testi vonzalom az megvolt, és úgy indult a dolog, hogy komolyat akar, de hirtelen meggondolta magát, azzal a címszóval, hogy nem ért a nőkhöz, tapasztalatlan, nem tud velük bánni, engem se tud kezelni, mert nehéz eset vagyok. Így abba maradt az ismerkedés és utána csak haverok maradtunk. Igazából engem megfogott a személyisége, mindig is többet akartam tudni róla, így nekem nem volt probléma, hogy haverok maradtunk.


Utána elkezdett randizni egy sráccal és ezt szóba hozta, pedig nem is tartozott a témához. Kicsit rosszul esett, mert attól függetlenül, hogy haverok vagyunk, még mindig érdekel engem. Mégiscsak elkezdett valami kialakulni bennem a múltban, és nem jó érzés ilyet hallani. Persze elfogadom a döntését, hogy velem nem akar kezdeni, csak érzékenyen érintett. Utána mondtam neki, hogy engem is érdekel ő, de azért örülök a boldogságának. Viszont én nem akarok belerondítani az ismerkedésébe, szóval úgy voltam vele, inkább többet nem keresem. Hülye ötlet volt, hogy haverok legyünk.


Utána eltelt valamennyi idő és ő keresett, hogy mizu. Fogalmam sincs minek írt rám, ha tudja mit érzek iránta. Beszédtémát is legtöbbször én hozok fel, szóval én már abszolút semmi értelmét nem látom, hogy beszélgessünk. Nem is értem mit akar, hogy minek ír rám, ha aztán meg nem dob fel magától témákat. Mintha tartani is akarná a kapcsolatot meg nem is. Néha így felbukkan, rákérdez, hogy mi a helyzet, aztán ennyi volt a beszélgetés. Nem akarom, hogy esetleg az legyen, hogy én vagyok a második opció, ha esetleg azzal a pasival nem jönne össze. Azért udvari bohóc nem akarok lenni. Ha eddig nem kellettem, akkor ne kelljek majd akkor se, ha mással nem jön neki össze.


A korábbi ismerkedésünkről még pár szó: azt mondta tetszik neki a külsőm is a belsőm is, hogy nem adom könnyen magam és nem vagyok egyszerű eset. Bókolt nekem, éreztette, hogy vonzódik, de utána megijedt az egésztől.


Mindenesetre, szerintem az lenne a legjobb döntés, ha hagynám az egészet, nem beszélnék vele többet, de azért a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.


23/L



dec. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ismetkedj aktívan ne ő legyen prioritason
dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"udvari bohóc nem akarok lenni. Ha eddig nem kellettem, akkor ne kelljek majd akkor se, ha mással nem jön neki össze."

Jól gondolod. Hagyd az egészet, és ne beszélj vele többet.

dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha olyan hülye hogy otthagyott és össze is jött egy pasival, akkor jobb ha el is felejted. Szerintem csak tetszik neki a helyzet, h neked bejön. Felejtsd el a lányt nem ér annyit, hogy miatta szomorú legyél! Ismerkedj!
dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!