Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "A nagy szerelmek amik gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nagy szerelmek amik gyorsan jönnek tönkre is mennek hamar..." Itt olvastam egy hozzászólásban az oldalon. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

jan. 2. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, és milyen szerelmek nem mennek tönkre, mesélj.
jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2+ Sokszor én is el vagyok hülve, hogy miket olvasok.. A szerelem kizárólag kémia, meg max. 2 év, meg ilyen maszlagokat...hagyjuk a meséket:D Több év nem 1-2 év egy valódi igaz szerelem.
jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi hamar belevágtunk a dolgokba. A második randi óta mondhatom hogy együtt élünk. Nem változtak az érzéseink, így évek múltán sem.
jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is olyan is.


De ezt így nem lehet leszögezni.

jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan ismerőseim, akik konkrétan 2 hónap után (!) költöztek össze, és 5 éve együtt vannak.

És tudok olyanról is, akik hónapokig csak "kerülgették" egymást, aztán együtt voltak fél évig (?) azt hiszem. Nincs összefüggés.

jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én járás kimondasa után minden nap mentem a páromhoz. Rá két évre össze költöztünk. Ennek már 22 éve. Érzésem ugyan az. Még mindig szerelem van.
jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Maximálisan igaz. Általában az ilyenek nem gondolkodnak előre, csak a hevületük hatására mennek bele ilyen szupcsi kapcsikba.

Rendcsi?

jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy pontosan mit is jelent a szerelem azt nehéz definiálni, de én 2 éve nem láttam valakit meg nem is beszéltem vele és nem segített az idő múlása meg más emberekkel való pótlása sem 3 éve szerelmes vagyok belé úgy hogy közünk nem volt egymáshoz de tudom hogy tökéletesen passzolnánk.
jan. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!