Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, nálatok csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok csak olyan pasival lehetséges elképzelni a párkapcsolatot, akit ha megláttok, belegondoltok hogy menne-e vele a szex? Ez sokat nyom a latba?

Figyelt kérdés
Vagy több kell ehhez? Nem undorodtok az elején ha hozzátok és megsimogat stb.
jan. 5. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél olyannal, akitől undorodsz?
jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatban derül ki jó-e vele a szex. Ha undorodok attól hogy simogasson nincs miről beszélni.
jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden arany, ami fénylik. És van, ami alatt ott van az arany, csak le kell kicsit porolgatni, megismerni :)
jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Leclerc ***** válasza:
100%
Te leálnál olyan nővel aki egyáltalán nem jön be?
jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem képzeltem el senkivel a szexet.
jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem képzeled el milyen a szex, simán csak jól érzed magad vele. Ha semleges, nem mozdít meg semmit akkor meg nincs értelme tovább ismerkedni. Az érzés vagy jön, vagy nem, az a titokzatos kémia ugyebár.
jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam így, ilyen konkrétan belegondolni, hogy menne-e vele a szex meg elképzelni, amíg nem kerülünk olyan helyzetbe (min. simogatás)... azt meg olyannak meg sem engedném, aki nem vonz.
jan. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!