Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az olyan profilkép amin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan profilkép amin a pároddal vagy aranyos vagy nevetséges?

Figyelt kérdés

jan. 5. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Aranyos
Nevetséges
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket az erőltetett szelfiket én sose szerettem pl. Van olyan képem amit haverom csinált rólunk de nem is tudtunk róla. Remek kép lett.

Kinek mi.

Sztm nem feltétlen aranyos, de nem is nevetséges.

N 31

jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Profilkép az sosem páros.
jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem nevetséges, ha szívből jön, es régi jó kapcsolat van mögötte, amely kiállta az idő próbáját es nem izzadtságszagú bizonyítás hogy van párom de egy hét múlva mar meg sem ismerem az utcán
jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyik sem, csak normális. Azt sugallja hogy ne írogasson senki ismerkedési céllal.

Nekem mondjuk a fb profilkép csak én vagyok, viszont a borítóképem családos, a férjem és a két gyerekem. Ez így jó, nem zaklatnak idegenek.

jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyén függő ki mit gondol róla, nem hiszem , hogy minden ilyen képre ugyanaz vonatkozik
jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem olyan fílingje van, mintha az illetőnek nem lenne személyisége, és már a profiljával is üzeni, hogy azt tartja a legfontosabb dolognak magán, hogy az XY nője / pasija, vagy hogy sikerült vkit leakasztania. Szerintem szánalmas.
jan. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Közös profilképünk nincs, de amúgy egyéb aranyos fotóink vannak. :D


35/F

jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!