Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanátok? Vagy hagyjam???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok? Vagy hagyjam???

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy csaj aki bejön. Viazont férje van és gyereke. Viszont valamit elkezdtem iránta érezni az elmúlt időkbe. A házassága is megromlott. Nyilván nem akarok bekavarni közéjük, de most nem tudom mit tegyek. A nő 28 éves, én 33. Régebb óta ismerem. Ti mit tennétek?
jan. 8. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Férje van, fogd már fel!
jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el
jan. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább.
jan. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Vennék virágot a névnapjára és beszélgetnék vele.
jan. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Nőként és anyaként válaszolok. Én magam csak abban az esetben lépnék valami konkrétat a férfi felé, ha a házasságom/férjem totál menthetetlen. Pl a férj valami olyan dologban van, ami nem fog változni (mondjuk alkesz vagy ilyesmi). Egyébként elsősorban azt tartanám szem előtt, hogy a gyerekem a családjában nőjön fel, hogy ott legyenek mellette a szülei, akik képesek megoldani egymással a gondjaikat. Minden házasságban lehet ilyen mélypont.

Ettől még elképzelhető, hogy a nő is érez irántad, de nem tartom valószínűnek, hogy egy bizonytalan dologba beleugrik.

Ha érezteted vele, az jól fog esni neki nagyon, de nyíltan szerintem ne vallj neki szerelmet. Csak finoman, diszkréten és aztán látni fogod milyen irányba változik a viselkedése, akar e valóban többet. Ha meg úgy látod, akkor inkább hagyd.

jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Milyen kapcsolatban álltok egymással?

Ha így érzel kedveskedj neki, udvarolj finoman. Légy érdeklődö irányába. Ha nyitott lesz jele neki.

jan. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit! Ha a házassága menthetetlen, akkor el fog válni. Anélkül, hogy lenne kiugró kapcsolata. Másrészt csak a férjétől válik, a gyerektől nem. Vele együtt is kellene? Vagy inkább csak szórakoznál egy kicsit, aztán utánad a vízözön? Ebben az esetben is kettőn áll a vásár. Lehet, hogy te csak szexelnél meg párszor, de a csaj egyik reggel ott áll az ajtódban a gyerekkel meg két bőrönddel, hogy téged szeret, és melletted döntött. Akkor mit lépsz?
jan. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
2# ha valakinek jó a házassága azt nem lehet szétb@szni.
jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha alkesz, akkor attól még változhat.
jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jan. 8. 05:01 Azt írtam, ami nekem jól esne (nő vagyok), és nem párkapcsolati közeledés.
jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!