Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek újra jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek újra jobban kiújult szerelmi fájdalom után?

Figyelt kérdés
Megismertem egy embert, akinek lelke, (és teste) nagyon telitalalat volt számomra. Kölcsönös volt az érdeklődés, elmondta nekem, s utána én is tudattam vele. De mivel családunk van, baráti lett a viszonyunk. Elnyomtam, amit érzek, majd egy idő után egyéb okok miatt, pluszban, hogy ne lássam őt, munkát váltottam. Egy hónapig minden nap megsirattam, annyira hiányzott a személye, rettentően hasonló hozzám. Jobban lettem, új embereket ismertem meg, ez halványította az emlékét. Mígnem több hónap múlva, hogy eljöttem, írt nekem, hogy gondol rám, hogy vajon hogy vagyok. Akkor örültem, gyorsan meggondolatlanul barátságosan reagáltam, picit tudtunk levelezni csak, elfoglalták vagyunk. De ő az, aki az utolsó üzimre nem válaszolt hetek óta. A helyett, hogy legyintenék rá, hogy hát akkor mégsem olyan nagy a hiány, vagy az öribari, csak visszacsúsztam, hiányzik újra, fáj, sajog, mint mikor leléptem. Nyilván nem kereshetem, gondolom okkal nem írt... Letiltsam, hogy többé sose lássam? Ezzel az a baj, hogy túl különleges a számomra, mindenki szeretne egy ilyen ismerőst, az élet még hosszú, lehet tíz év múlva más élethelyzetünk lesz.... Meg önmagában egy gyémánt a számomra, nem akarom elveszteni, de így meg kínlódom és fáj... Mit tegyek? (A párkapcsolatom rossz, de most nem léphetek ki innen, párom helyzete miatt mellette a helyem, csakis, szóval erről nem kell írnunk, ez most a kötelességem, ritka, de van ilyen élethelyzet). Letiltsam azt,akit szeretek,vagy ne? Hogy legyek jól?

jan. 9. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, mi rajta a különleges számodra, amikor te mem jelentesz neki többet, mint egy elengedett lehetőséget?

Ez az egész csak benned játszódik le.

Eszébe jutottál, rád kérdezett.


Semmi különleges, éli a maga életét.


Viszont a te házasságodban problémák, hiányérzetek lehetnek, hogy ilyen depressziósan rávetítesz egy szimpla munkahelyi flörtre.

jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van, teljesen.
jan. 9. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Válj el minél előbb és a másik férfit felejtsd el.
jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek 1-essel. Te a házasságodban megélt hiányosságokat vetíted rá erre az emberre, akit - ha jól értem - olyan mélyen azért nem is ismersz. Így könnyű valakit idealizálni. Próbáld kicsit messzebbről és racionálisan szemlélni a helyzetet. Hogy letiltod vagy sem, édesmindegy. A tiltást is fel lehet oldani. De inkább azzal kéne foglalkoznod, hogy miért élsz ilyen rossz házasságban, amit ennyire könnyű megborítani?
jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A saját házasságofat kellene megjavítani, különben válás lesz a vége. A pároddal miért nem tudjátok a dolgokat megbeszélni??
jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak ápolom a páromat. Nem bánt jól velem, sosem, de most nem fogom elhagyni, hogy súlyos beteg, ápolom. De, jól ismerem a srácot, csak egy ideje nem keresem, hogy elfelejtem, de régen lelkileg nagyon is szoros volt a kapocs. Csak úgy egyeztünk meg, hogy nem melegítjük ezt az illegális dolgot, én be is tartottam, de tényleg rendkív ül megértettük egymást. Nem mondtam neki azt sem direkt most, hogy mi történt a párommal.
jan. 9. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Akkor minek maradtál vele és a kapcsolat elején miért nem láttad hogy bánik veled? Édes Istenem, hány évesek vagytok? 26?
jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!