Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján nincs túl rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján nincs túl rajtam a csaj?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy csajjal kb. 1 hónapig, de utána megszakítottam vele a kapcsolatot. Toxikusnak tartom őt, legalábbis nárcisztikus jellemzőket mutat. Féltékeny volt a semmire, illetve ha nem azt mondtam amit hallani akart, akkor sértődés volt. Most nagyon a részletekbe nem szeretnék belemenni.

Félreértés ne essék, nekem nagyon is bejött. Megvolt a vonzalom mindkettőnk részéről. Mondta, hogy pillangót érez a hasában mikor velem beszél, meg azt is, hogy többet szeretne.


Na most kicsit bűntudatom van, hogy ott hagytam, de egyszerűen azt éreztem megmérgez a viselkedésével.


Azóta ha valamit kiteszek pl. a napomba, az elsők között van aki megnézi, 2-3 perc alatt. Múltkor kitettem egy idézetet egy zenéből, aztán ő is kitett egyet még aznap. A tiktokján meg újra közölt ilyen szomorú szerelmes zenét. Ez most lehet azért van, mert még nem lépett túl rajtam? Nagyon bűntudatom van, mert én amúgy nem akartam neki ezzel ártani.



jan. 18. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szenved egy picit de túl fog lépni ne aggódj ezen.
jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, én is akkor alkotok ilyesmiket. Most vagyok egy szakítás után és én is azon kapom magam hogy posztolgatni akarok pedig nem szokásom.
jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kapcsold ki a követést, hogy ne lássad, hogy mit csinál.


Ne legyen bűntudatod, ha nem hülyítetted, nem csaptad be, őszinte voltál hozzá. Annak nincs értelme, hogy reagálj, ha szakítottatok, és még beléd van bolondulva, mert akkor csak reménykedni fog, és annál rosszabb.


Persze ha magyarázat nélkül eltűntél az életéből, ghostoltad, az szemétség, egy beszélgetést, egy búcsút nyilván megérdemelt, hogy lezárjátok a kapcsolatot, hogy megértse, hogy mi van a fejedben, de azért ez is nehéz, mert nem lovagias ilyenkor vádaskodni, meg a leereszkedő duma is megalázó, szóval nagyon bölcsen kell beszélni, ha ilyen helyzetben van az ember.

jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen elbúcsúztam tőle és meg is magyaráztam neki miért döntöttem így. Úgy gondolom, úgy zártam le ahogy azt illik.

Egyébként nem csak szomorú zenét közölt újra a tiktokon, más tartalmakat is, aminek nincs köze ehhez. Lehet csak én látok bele többet a bűntudat miatt..

jan. 18. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, teljesen fölösleges.
jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!