Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden ferfi bújós,romantikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfi bújós,romantikus?

Figyelt kérdés
jan. 20. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Kis szazalék nem az. De tapasztalataim szerint ölelve alvás van 80%-nál.
jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenféle ember van.
jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

1-es, te milyen mesevilágban élsz? 😳

Kevés az. A legtöbb csak durr bele bevágná akár szárazon is, kaját vár, ezen túl meg hagyjuk nyugodtan aludni vagy csinálni, amit éppen akar. Nincs igényük ilyen úri huncutságokra...

jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de elég sok igen.
jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Közel sem. Sokaknak van rá igénye, de sokaknak viszont nincs.


Nekem például nagyon nagy az igényem az ilyen egyszerűbb testi kontaktusra ami tényleg lehet csak akár egy szimpla ölelés. Kevés embertől tudom jól fogadni, de nálam a törődés/szeretet nyelv (bár nem szeretem ezt a szót) ebben jön elő. Kisgyerekként keveset foglalkoztak velem és nem igazán szeretgettek így én ezt nagyon igénylem.


F

jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem, de tapasztalatom szerint a többség az. Sokan még akkor is igénylik az ilyesmit, ha nincs olyan komoly szándék egymás felé egyikünk részéről sem. (Bevallom, nekem is szörnyen jól tud esni) L
jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a férfiak romantikusabbak, mint a nők. De ez csak azért van, mert sokan nehezebben ismerkednek.
jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Alapbol ilyen vagyok.. nem kaptam anyai szeretetet ezert van.
jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
8, na és pont ezért van az, hogy sok férfi nem oda-vissza dolognak tartja a bújást, gondoskodást, hanem egyszer megtörténik, onnantól ő a kicsi baba, a nő meg anyucika.
jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9. Felre erted. Az ilyen ferfi gyakran oleli meg a oarjat.
jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!