Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy ismeretlen valamiért "beragadt" a fejetekben?

Figyelt kérdés

Miért lehet ez?

Hogy még hiányzik is mikor nem látom újra?


jan. 22. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ideig oraig csak.

Olyankor van amikor nem er más kornyezeti inger ami törli.

jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Előfordult, de sosem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.
jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fel napos ismeretseg utan vagy egy este vagy csak lattad ?
jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elő tiniként kétszer, most, hogy eszembe jutattad, de nem érzek semmit sem. Tiniként azért más volt a képlet, de akkor is maximum egy-két napig tartott a "varázs".
jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen egy Aldis dolgozó csaj volt az...
jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt az embert csak látásból ismerem, úgy fél éve figyeltem fel rá és kb heti két-háromszor látom. Van olyan időszak, mikor több idő telik el (hetek), olyankor van hogy meg is feledkezek róla, aztán valamiért beugrik, hogy jé de rég láttam már, már szinte hiányzik, hogy összefussunk.
jan. 22. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
6. Az erdekes. Valahol dolgozol ahol megfordul tippre.
jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudok kiverni a fejemből egy pasit már 6 hónapja, pedig csak egy hétig láttam majd pár szót beszéltünk...

Elég idegesítő ha végre elfelejteném a semmiből újra eszembe jut.

jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokszor van ilyen. Mert pl.: jól néz ki, tetszett egy mozdulata, elkapott mondata, a hangja, a külalakja, stb.
jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ismeretlen, de én is általában heti 2× látom, beszélni nem igazán szoktunk, mástól és más forrásból viszont tudok róla sokat. Fél éve nem tudok túllendülni rajta. Egyszerűen megfogott. Mások erre nem képesek. Folyamatosan ismerkedtem előtte is, próbálok még a mai napig is, de így már egyre kevésbé megy, mert előtte is közömbös maradt számomra mindenki, azóta pedig, mióta őt megismertem, még inkább, már enyhén idegesítenek is. És ez baj, mert ő házas is, nem is érdeklem, nekem meg így marad a régóta tartó magány továbbra is.
jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!