Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt rendezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt rendezni magamban?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy anyukával aki kegyetlen nehéz sorsban él. Ütötték verték megalázták gyerekkorában és felnőttként is. A jelenlegi kapcsolatában is ez zajlott. Megszerettem őt és állítása szerint ő is engem. Belém táplálta a reményt. Mutatott egy illúziót. Állítása szerint mindent megkapott tőlem először érezte hogy fontos valakinek és megélte azt mellettem hogy nő. Aztán hidegzuhanyként jött a hír hogy visszamegy az exéhez mert azt mondta neki hogy szereti. Közben nap mint nap szanaszét verte eddig. Megalázta. Az önbecsülését tönkre tette. És mégis visszament hozzá mert nem közömbös neki a férfi.... Engem eldobott holott napokkal ezelőtt sok mindent terveztünk a jövőre nézve. Nagyon fájdalmas érzés. Én mindent megtettem ezért a kapcsolatért. Sosem bántottam. Úgy bántam vele mint ahogy egy igazi nővel kell. Mégis ezt érdemeltem. Hogyan lehet ezt helyre tenni magamban?
jan. 24. 17:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen arról van szó, hogy vannak önsorsrontó emberek.
jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hallod pár nap, es menedéket fog kérni..
jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazás esetén az egyén betegesen kötődik a bántalmazójához vagy baromira fél tőle és inkább visszamegy hozzá. Neki pszichológus kéne és nem más férfi, így te se aki megmenti.
jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es. Ugyanezt mondtam róla én is. Kimagyarázta hogy miért agresszív a párja és megérti...

2-es én sem adok egy hetet ennek... Dehát ő buta csak engem már nem fog tudni elérni. Többször megbántott és tudta is magáról hogy ezt teszi

jan. 24. 18:01
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Ezt úgy kell rendezned magadban, hogy fel kell fognod, hogy ez az egész nem rólad szól. Nem arról szól, hogy te kevés voltál, hogy nem tetél meg mindent, nem a te személyed elleni támadás.

Egy beteg, kötődési problémás, traumás kötődésű, mentálisan labilis, önsorsrontó nőt próbáltál megmenteni saját magától, nem sikerült. Ez róla szól, nem rólad.

Tanulj belőle és a jövőben senkit ne próbálj megmenteni.

jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Csak a csalódás szar érzés meg az hogy gyakorlatilag nem is volt még senkim. Ő volt az első
jan. 24. 18:52
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Komoly belső munkával. Egyszerűen úgy néz ki, hogy ilyen mentőangyal vagy, és szeretsz megmentőt játszani, és jól ki is használnak, de gondolom nem erre vagy kiváncsi, hogy itélkezzenek feletted, ez csak ténymegállapitás. Azt kérdezed, hogy hogyan lehet rendezni?

Miért is érdemled ezt? Ne ostorozd magad, te segitettél, ő még nem érzékeli, hogy megérdemli a jót, és téged sem érdemel meg. Ne húzd lejjebb magad, mert nem te vagy hibás, csak olyan nőket választasz magad mellé, akik problémásak, mert vonzz a mentőangyal szerepe. Ha ezt meglátod is, nem lesz egyszerű nem megmentőt játszani, mert ez lételemed, és te pedig nem vonzódsz azokhoz akik megérdemelnének, mert nem veszed észre őket, úgy ahogy téged a problémásak, nem tudom érted-e. Nincs match rád a „normális” nem problémásaknak és te nem match akik azok.

Az illuziókat pedig kivetited a másikra ezt is észre kell venni, nem a te hibád emberi szoftver hiba…rózsaszin kód hiba  sorry Szóval remélem érted ez a sztory nem rólad szól ne emészd magad, légy tudatos, hogy észrevedd, kik a problémásak, ne játsz megmentőt, ha kibirod, és dolgozz magadon, hogy észrevedd az egészséges lelkű nőket…pussz N

jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7#. Köszönöm. Nagyon érdekes amit írtál. Privátban lenne kedved folytatni mert látom értesz hozzá és nekem lenne még pár kérdésem hogy meg tudjam érteni mi miért történik úgy ahogy
jan. 24. 19:11
 9/33 anonim ***** válasza:

Igazából én nem hiszem hogy szerti. Lehet csak megijedt az érzéseitől és inkább menekült. Azt is eltudom képzelni hogy az exnek leesett hogy alakul neki valami ezért nekiállt manipulálni vagy akár úgy megfélelmítette hogy ez lett a vége. Ha tényleg ilyen szar kapcsolatban van biztos nem egészséges mentálisan könnyen tud rossz döntést hozni félelemből vagy bármi.

Amúgy ha szerelmes lennék egy ilyen nőbe nem hagynám veszni. Igaz én 47 éves singli vagyok és talán nem éppen normális.

jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

A nő ezt szokta meg, hogy bántják. Hiába bánsz vele szépen meg nőként, vannak akik ahhoz ragaszkodnak, hogy továbbra is bántsák, hiszen neki ez a normális és a természtes. Ez nem a te hibád.

Vannak ilyen emberek is és vannak olyanok is, akik jobb sorsot szeretnének és boldogok is mernek lenni, ha van rá lehetősége. Ez a nő viszont nem. Ezt engedd el.

jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!