Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok ha a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha a parom kapcsolat elejen igy hiv szerelmes lehet mar belem? Kisszivem,kicsim,szivi

Figyelt kérdés
jan. 25. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Lekezelő, sértő stílus, kb. kocsmai tahó férfiak meg zugivó alkoholista nők sajátja ez a "kisszivemezés" és minimálisan sem jelent jót!


(Hasonlóan jó még az "aranytestvérem", de az cigoid jellemző)

jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Amúgy meg ha szerelmes, akkor azt tudni fogod!
jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Első örülnél ha bárki így hívna téged :D


Én pl nem becéztem senkit amíg nem voltam szerelmes. De engem hívott az exem nyuszinak igazából már a második randitól kezdve és kiderült a kapcsolat végén, hogy sosem szeretett :D

jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy minden nőjét így hívja, legalább nem fogja eltéveszteni a neved.
jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most neked, kesobb másnak mondogatja. Az ilyeneknél ez sima duma csak.
jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

3.


Nem, nem örülnék. Ha esetleg "viccesen" arra célzol, hogy nincs kapcsolatom, akkor csak mondom, hogy amikor volt/lesz, akkor sem tűröm el a megalázó gúnynevek használatát. De értelmes emberek nem is csinálnak ilyet, ez ilyen "postás, rendőr, vasutas" jellegű prosztóság.

jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
az első válaszolóhoz rég szólhattak kedvesen
jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

7.


De, szóltak, csak normális stílusban. Mondjuk ezt valószínűleg úgysem érted. (Nem is várható el tőled ilyen "nehéz feladat")

jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
#8 az írási stílusodból láthatóan tőled is.
jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9.


Ezt te most tényleg beszólásnak szántad? Köszönöm, rég nevettem ilyen jóízűt 🤪

jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!