Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudott a barátnőm mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a barátnőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt hazudta hogy szűz, megvolt az első alkalom, aztán pár hétre rá megtudtam hogy az exével is együtt volt.. aztán kérdőre vontam, de értelmes választ nem tudott adni hogy miért mondta azt hogy szűz, még az első után beszéltük is hogy milyen volt neki stb de végig a pofamba hazudott Dehát lehet én tolom túl..
jan. 28. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez nem nagy dolog önmagában.


a probléma az hogy össze vissza hazudozik.


ki tudja miben hazudott vagy hazudik még folyamatosan még mindig?

jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első eset hogy hazudott, legalábbis másról nem tudok, de ha máshonnan nem tudom meg valszeg sose derül ki
jan. 28. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most megmondom neked akármennyire is fájhat de felejtsd el az ilyen lányt. Ennél bárki jobb lesz neked.
jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit azóta eltávolodtunk, más lett köztünk minden miattam, mert ezen ragodok azóta hogy kiderült, hogy hazudott és még vajon mi mindenben, meg hogy később miben fog és hasonlók
jan. 28. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért irtam amit irtam..hagyd a fenébe az ilyet.
jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!