Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy még érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés

Szakítottam a lánnyal, mert nagyon toxikus volt, de amúgy bejött ezen kívül. Azt mondta elfogadja a döntésem, de azóta is folyamatosan lájkolja a tiktok posztjaim meg amiket újra közlök, és mindig hamar megnézi a napom.

Ez azt jelenti, hogy még érdeklem, gondol rám? Nem akar engem elengedni?



jan. 29. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindog toxicus.
jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem érti meg azt, hogy a nem egyenlő nemmel. Beteg a fejére.
jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
TikTok függő..
jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen eléggé közösségi média függő, lehet csak emiatt csinálja és én gondoltam túl.
jan. 29. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te vagy a rögeszméje/ még mindig toxikus
jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De az is probléma, hogy te pedig csak azért mert gondolom jó nő még foglalkozol azzal, hogy neki kellesz e még. Ha nem volt jó a kapcsolat akkor miért foglalkozol vele?
jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felkeltette az érdeklődésem, vonzódtam hozzá. Nehéz döntés volt amiatt otthagyni, mert toxikus. A személyiségem miatt Könnyen benne tudok ragadni egy rossz kapcsolatban, így már csak annak is örülök, hogy sikerült erőt vennem magamon és lezárni egy ilyet.
jan. 29. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne reagálj semmire, amit ír, mond. Örülj, hogy vége.
márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!