Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem?

Figyelt kérdés
Mindig varom hogy talizunk, egesznap ő jar a fejemben, a hangulatom az övetol fugg, allandoan ot nezem,ha nem torodik velem szomoru lehangolt vagyok. Allandoan azt akarom hogy olelgessen bújjon. Varom hogy allandoan irjon. Ha ezek nem teljesulnek magamba haragszom ra csalodott vagyok, ugyerzem en vagyok a gyenge

febr. 3. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Inkább függsz tőle,mert kicsi az önértékelésed,de ettől függetlenül igen,itt már valószínűleg alakultak ki részedről érzelmek.
febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha rá kell kérdezni, hogy az vagy-e akkor egyértelműen nem vagy az. Hamarább maga a szerelem érzésébe vagy "szerelmes", fellángolás, beteges függőség/kötődés az egész, de mindegyik lehetőség mint írta az #1 önbizalomhiányból van és ami a legrosszabb azért, mert szeretet és figyeleméhes vagy.

Egyébként ha ő téged magasról letoj akkor hanyagolni kéne. Viszont 100%, hogy te érzed úgy, hogy nem törődik veled mert mint írtam szeretet hiányos vagy és hiába ölelgetne 24/7 365 nap neked az se lenne elég. Megfojtod a szeretetéhséggel és el fog hagyni minden személy ha nem kezded el magad szeretni, magabiztosabb lenni...

febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig igen ,szerelmes vagy mint az allat !!!!

Az első két helyével ne foglalkozz.

Hány eves vagy ?

febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen
febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
90%
Megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni.
febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Voltam ilyesmiben. Igen nagyon szereted valószínűleg. Ne fogalakozz azzal mit írnak. Nem függés csak igazán szerelmes vagy.
febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a pasi ebben a történetben?
febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hatos, te se voltál még szerelmes.
febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!