Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Volt hogy befejezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt hogy befejezted valakivel az osszejarast mert belestel? Es nem tudtad kezelni az erzelmeid?

Figyelt kérdés

febr. 3. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, amikor belestem a kulcslyukon, láttam, hogy épp egy másik férfival van, így megszűntek az érzelmeim, és befejeztem az összejárást.
febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp ezért maradtunk egyutt
febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a csaj esett belém ,és én nem tudtam viszonozni, ezért javasoltam,h jobb ha megszakítjuk a kapcsolatot. Ilyenkor mindig a tisztább fejű félnek kell észnél lenni és leállítani a dolgot, aki bele van zúgva a másikba,az ilyenkor nem tud ésszerűen cselekedni.
febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel szokták magukat álltatni a faképnèl hagyott nők. Ilyenkor az van, hogy látszik rajtad, hogy szerelmes lettél, de ő nem akar bonyodalmakat és megbántani, mert kezdettől csak szexre jó tucatnőt látott benned, aki addig megfelel, amíg nem jön neki az álomnő. De megbántani nem akar, jeleneteket nem akar, ezért keres egy nőt szexre, aki nem szomorkodik feleslegesen. Csak szexre nem a jó nőket akarják a pasik, hanem az egy kategóriával lentebbiket. A jó nőkbe szerelmesek.
febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
5 de naiv vagy 😅
febr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg az a naiv, aki azt hiszi, ha egy férfi lelép, az szerelmes.😆
febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4es miből gondolod?

7 es ezzel pont egyetértek!!

febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek a 7-el.


Aki még ki se akarja próbálni a kapcsolatot az nemhogy szerelmes még fellángolást se érez.

febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Itt az 5-os írt hatalmas baromságot. Több jó nő van egyedül, mint a nem jó nők, akik kapcsolatban vannak.
febr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!