Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a szerelmes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelmes férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adott egy 44 éves férfi. Introvertált, tudom hogy sok szerelmi csalódáson van túl. Azt mondta nagyon nagyon kedvel engem, mikor együtt töltjük az időnket akkor érezteti is hogy fontos vagyok számára.

Apró dolgokkal is, cselekedetekkel is..

Ugy érzem mintha szeretne, és úgy is viselkedik ha kettesben vagyunk.

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek védi magát a csalódástol, vagy miért rejtegetheti az érzelmeit.

Milyen egy férfi ha szerelmes de nem vallja be?


44 éves, én : 33 éves nő.



febr. 6. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

" Azt mondta nagyon nagyon kedvel engem, mikor együtt töltjük az időnket akkor érezteti is hogy fontos vagyok számára.


Apró dolgokkal is, cselekedetekkel is.."


Tehát folyamatosan tudatja veled, hogy tetszel neki. Ha rejtegetné az érzelmeit az nem ilyen lenne, hanem pl. direkt nem akarná, hogy ezeket is észrevedd.

febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Egyén és helyzetfüggő.


Ha ő nem mondja ki, nem viszonozza a szeretlek szót olyan fél év múlva se akkor fölöslegesen vagy vele, mert szeret, kedvel, de nem szerelmes.

febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám mindenki másképp szerelmes, kortól és személyiségtől is függ.

Én pl látványosan tudok szerelmes lenni.

Ő zárkózott, lehet, hogy pl nem is tudja igazán megfogalmazni az érzéseit...

Eb a helyedben beszélgetnék vele az érzéseiről, előbb utóbb kiderül( ne)...így azt mondom, sanszos, de nem biztos.

febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyszer azt mondta : Nekem már mindegy ki szeret vagy ki nem.


Meg hogy jobb nekem ha nem akarom őt, és ne akarjak vele lenni., mert ő már egy öreg ember..

Miközben ő is ugyan úgy keres engem, hiányol,és úgy érzem döntés képtelen velem.

Tudja hogy én szeretem nagyon.

febr. 6. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Észre veszed a szerelmet,a másik gyakorlatilag ki sem bírja,ha nem beszéltek egy napig,keres,érdeklődik,csillogó szemmel néz rád és egyebek...
febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ötös.. Pont ilyen velem.

Ragyog ha velem beszél, mosolyog, a szeme is boldog.,

febr. 6. 21:20
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ragyog ha velem beszél, mosolyog, a szeme is boldog."

Tehát nonverbálisan kimutatja, hogy szeret. Ilyen egy szerelmes ember, legyen férfi vagy nő.


"Meg hogy jobb nekem ha nem akarom őt, és ne akarjak vele lenni., mert ő már egy öreg ember.."

Lehet, hogy olyan családból vagy közösségből származik, ahol az ekkora korkülönbség böki egyesek szemét és emiatt talán nem meri beleélni magát. Gondold át, hogy részedről probléma ez a 9 év vagy sem és ha nem, akkor biztosítsd is róla.

febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

11 az a 9, kedves 7es!

De ez teljesen mind1. A kisugárzásából is érezned kell. Ahogy érinti, simogatja az arcodat. Ha érzed a csókjában a szenvedélyt...

Amenyiben el olvadsz a karjaiban, nem lehet kérdés.

Nem tudjuk mióta vagytok együtt ? Nem mindenki tudja ki mondani x hónapon belül "szeretlek"

Nem tudjuk, van e gyermeked ? És ha nincs szeretnél e, ha igen Ő ebben is partner ?

Hajlandó e összeköltözni veled, hiszen lakva ismeri meg az ember a másikat, amihez kell legalább 2év.

febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8: Igaz, de mentségemre legyen, hogy még nem voltam túl a reggeli kávén.:)

Egyébként egyetértek, a "szeretlek" annyira elcsépelt, kiüresedett szó lett, hogy sokan nem is szívesen használják túl korán. A tettek, reakciók sokkal többet elárulnak.

febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát mi nem vagyunk egypár.

2,5 éve vagyunk egy se veled se nélküled szituációban.

Mind ketten szakítottunk a parunkkal, mert ahelyett hogy velük foglalkoztunk volna inkább egymással beszélgettünk.

Minden nap keres engem, ír nekem, közös programjaink is vannak, mindig megbeszeljuk hogy mi barátok leszünk.. Vagyunk, aztán meg elkezd nekem bokolni, hozzá bújik az arcom hoz, vicceket mesél, Ölelget engem., fogja a kezem. Figyelmes velem. Órákig velem van ha nagyon fáradt is.

A lényeg az hogy azt mondja, én ne akarjam őt, de viszont nem úgy viselkedik mintha ő nem akarna.

febr. 10. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!