Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem szeretne beszélni a párom valamiről, ami nyomasztja?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal és előttem korábban voltak gondjai az önbecsüléssel. Gyakran szoktunk beszélni komolyabb dolgokról, nagyon szeretjük egymást és én úgy érzem, hogy bármit nyugodtan megoszthatok vele, mindig elfogadással és megértéssel fogadja, ha valami régi / aktuális nehézségről beszélek és ugyan ilyen elfogadással / megértéssel és türelemmel igyekszek állni hozzá.


Nem rég valami nyomasztotta, amiről nem szeretett volna beszélni velem és kicsit rosszul esett, mert úgy éreztem, hogy ő még (vagy már?) nem érzi úgy, hogy nyugodtan beszélhet velem bármiről.


Nem erőltettem végül ezt a témát miután mondta, hogy nem szeretne beszélni róla, de azóta is gondolkodok, hogy mit érezhet / gondolhat és fogalmam sincs, hogy ilyen helyzetben a türelmen kívül lehet-e tenni még bármi mást?


febr. 6. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél év össz-vissz? Az nekem nagyon kevéske, megértem a párod.
febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Amúgy fél év lófax.
febr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 10 év után is ugyanígy vagyok a férjemmel...(bár ezt a szót idézőjelbe tenném, sosem éreztem hogy valóban férjnél lennék.)

Nálunk pár év után derültek ki titkai a múltból, csúnyák is, amik hatással vannak a jelenünkre is.

Nem tudsz mit csinálni, nem beszél ☹️

febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Milyen titkok? ( Ha nem titok )
febr. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!