Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok mondani (lehetőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani (lehetőleg több) olyan dolgot ami mondjuk a szerelem terén a férfinak előnyös?

Figyelt kérdés

Sajnos sokmindent hallottam amivel 1 nő előnyösebb mint 1 férfi szerelem terén. A pár megtalálásánál például könnyebb dolga van 1 nőnek. Egy szépen kinéző nő gyakorlatilag alig néz ránk férfiakra neki 1 gyufaszálat nem kell elmozdítani, és van párja, meg 1ből vagy 20 férfi ráír. Én fériként jó kiállásúnak, jóképűnek vallom magam, magas is vagyok (183), de valamiért rám meg nem néz annyira nő (mint nőbe átváltva ugyanilyen kinézetűre 1 férfi), meg a haverommal is beszélünk hasonlókat. Ő is olyan magas mint Én. Gyakorlatilag 1 férfi mindent megtesz 1 nőért, aki cserében le se tojja, már bocsánat a kifejezésért. Ja meg 2 szót se lehet velük váltani, mert vagy nyomják a telefont egyfolytában vagy sietnek. Szomorú ez mert mi nem az a vigyük az ágyba azonnal a nőt típusú férfiak vagyunk. Mi megbecsülnénk tényleg a nőt, csak úgy nehéz ha esélyt se kapunk.

Jó szándékból teszem fel a fenti kérdést, mert félek, hogy a nárcisztikusságba viszi a gondolkodásunkat ez a sok negatív tapasztalat. Ezért igyekszem több dolgot keresni, amiben inkább a nőknek kell jobban küzdeni, mert így kiegyenlítettebb lehet a látásmódom a férfi-nő terén.

Lehet egy torz elképzelésnek tűnik amit írok, de pont szeretnék ebből a férfi számára pesszimista látásmódból kilépni. Én azt akarom, hogy mindenkinek jó legyen. Szeretné(n)k ezen a látásmódon javítani. Ha valamelyik nő magára veszi amit írtam, tőle őszintén bocsánatot kérek, és kérlek ne haragudjatok emiatt, higyjétek el jó szándékból kérdezem, mert szeretnék javítani a pesszimista látásmódon. Kérek mindenkit, hogy csak értelmes válaszok legyenek.

Szeretek poénkodni, de most ez nem az a kávéház. Bízom abban, hogy tudok még a nőkre neheztelés nélkül szeretettel tekinteni ezek után. Bár utóbbi megvan, csak nem kapom vissza.

Most nem a poén a célom.

Köszönöm előre is mindenkitől.



febr. 17. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Haver, mindjárt megkapod, hogy incel vagy. Itt nem szabad kritikát megfogalmazni nőkről.

Holnap megy a fekete volga. Én szóltam..

febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jaj, nem félreértés ne essék, azért ilyen nincs velem, ott még bőven nem tartok, hogy inceli legyek még nyugi.

:)

febr. 17. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

A férfiaknak előny, hogy nem kapnak annyi kéretlen megkeresést, általában zaklatás sem éri őket. Persze vannak kivételek, és szerintem a férfiakat ért zaklatást is ugyanolyan komolyan kell venni, de az tagadhatatlan, hogy nagyságrendekkel ritkább.


Emellett minden megbélyegzés nélkül kezdeményezhetnek. Míg egy nő "kiéhezett" és "nincs tartása", ha bepróbálkozik egy férfinál, addig fordított esetben ez alap, nincs benne semmi különös.


Egy férfi nagyjából biztos lehet benne, hogy nem használják ki a szexért, azaz nem hazudoznak neki össze-vissza mindent azért, hogy dugjanak vele.


Kapásból ezek jutottak eszembe.

febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd hogy a szép nőknek olyan könnyű. Tőlük meg vagy félnek, vagy csak megakarják dugni. Nyilván szexre könnyen kap, persze csak ha nem válogatós, de komoly kapcsolatra neki sem olyan egyszerű.


#3 jól leirta az előnyöket, bár nőben is lehet olyan zakkant, akit sehogyse tudsz levakarni, mert nem tetszik, idegesít, akármi.


Te meg ne foglalkozz olyan nővel aki rád se hederít. Keress hasonló érdeklődésűeket, és máris van téma

febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem néznek rád a nők, miért hiszed azt, hogy jóképű vagy? Ezt általában az ember visszajelzésekből tudja.
febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen idáig a válaszokat. Mindet helytállónak látom, és így legalább világosabb lesz a látásmódom ezekről a dolgokról.
febr. 18. 00:08
 7/18 anonim ***** válasza:

5

Nem érted? Ő jóképűnek "vallja" magát.

febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5-ös, azt kicsit rosszul fogalmaztam. Néznek Rám, csak inkább beszélni nem lehet velük, mert vagy sietnek, vagy a telefonjukat nyomják.

Nem feltétlen ettől függ a jóképű. Lehet rosszul kinézőnek is barátnője.

Ilyet is látunk gyakran. Kinézettel nincs bajunk, mivel nálunk rosszabbul kinézőnek is van.

febr. 18. 00:13
 9/18 anonim ***** válasza:
De kérdező, miért olyan csajokra akarsz nyomulni akik vagy elfoglaltak vagy ignorálnak téged? Értem, hogy rosszul esik, de te is ugyanúgy ignorálod a neked nem tetsző nőket, hiszen náluk nem próbálkozol be. (Amivel persze nincs semmi baj.)
febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Na de ez már alapból hülyeség. Nem jönnék össze veled, csak mert nálad rondábbaknak is van nőjük.


Beszélni azért nem lehet velük, mert nem AKARNAK beszélni veled. Ezért nyomják a telefonjukat. (80 éves bácsinak hangzol amúgy.)

febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!