Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leírnátok nekem a lehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok nekem a lehető összes magyarázatot, tanácsot ebbe a témában?

Figyelt kérdés
Mi lányok, mire figyeljünk ha husisabb fiúval vagyunk együtt? Tudnátok linkelni oldalakat ahol adnak tanácsokat, írnak a témában esetleg? Ti mit tudtok javasolni lányként, mire figyeljünk ha macisabb alkatú sráccal van dolgunk? Mindenre is kíváncsi lennék. Minden tanácsot elfogadok!.

febr. 18. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

A legmegfelelőbb, ha ő kifekszik akkor a dagadt hasa feljebb csúszik kicsit a farka is hosszabb lesz kicsit és több beléd fér.


Egyéb esetben a wc mellett legyen felmosóvödör , hogy feltörölje amit melléhugyozik mert alig látja a farkát :)

febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

1


😐😆😀

febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es

A második "tanács"-od, láttán nem tudom sírjak e vagy nevessek de ez szerintem a kérdésem vicc kategória! De igazad lehet.

Bár a vékony fiúk is melléhugyozhatnak. Ez szubjektív.

febr. 18. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Azért is jó, ha nem ő van felül, mert kapsz levegőt és az izzadsága nem csepeg rád dugás közben. Ha meg véletlenül szívrohamot kap, te is ott halsz meg alatta.

A másik a kutyapóz. Legalább nem látod és nem fekszik rajtad.


A kaját sose felesbe vegyétek! Mindenki magának!


Illetve ha azt hiszed, hogy ők elnézőbbek ha van rajtad egy kis plusz, akkor nagyobbat nem is tévedhetnél. A csajukkal akarnak kompenzálni, igazából mindenért. Náluk 47 kiló felett mindenki dagadt, magasságtól függetlenül.

febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
msot akkor a kérdésed vicc kategória?
febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Szia! 3 husibb párom volt, de egészen más teastalkatúak. Igazából személyiség függő is.

Szerintem fel kell készülni arra, hogy nem nagyon fog merni levetkőzni, mindenképpen lelkesíteni kell. Mindenki azt írja, hogy nem látják magukat, eltakarja a pocakuk stb.... Hát nem tudom, ezt annyira nem tapasztaltam, talán az egyiknél, de ott sem volt vészes.

Nem, nem mindegyik duci ember csak zabál naphosszat, szinte nevetséges, hogy tripla annyit kell majd kajára költeni.

febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
#6-os vagyok, egyiknek az izzadtsága sem csepegett rám. Pedig az egyik exem 140 kiló volt.
febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Inkább keress normálisat.
febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 és #7 vagyok akik lepontoztak kérdem őket mi a franc bajuk van? Voltatok már husisabb pasival? De igazából ha nem is, az a probléma, hogy leírtam a saját tapasztalataimat? Ja persze elfelejtettem, hogy itt köpködni és utálkozni kell folyamatosan🙂
febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

#9


itt mindenkit lepontoznak, bármilyen választ is adsz olykor bármelyik kérdésnél...


lelkisérültek néhányan...


meg ezt biztos sok pocakos olvassa...

febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!