Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet szeretni ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szeretni ugyanazt az embert évekig?

Figyelt kérdés
febr. 19. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de azt hiszem, akkor te még nem voltál szerelmes, ha ezt magyarázni kell. Egyébként úgy, hogy emberileg nagyon jól összeilletek és vonzó is számodra.
febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet állandóan mást szeretni?


Ha valakit szeretsz, akkor vele akarsz lenni. Minden nap. Minden nap mást hoz. Egyre jobban megismered, egyre jobban érted, mit gondol, mit szeret, mire vágyik és te arra vágysz, hogy ennek a része legyél, hogy veled érje el az álmait.

febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
" 2/3 A kérdező kommentje: Ezt nem én kérdezem." Igen, ezt a benned rejtözködö kismokus kérdezte. Hova lehet a választ irni a kismokus számára?
febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Több van a kapcsolatban, mint puszta fizikai vonzódás.

Ha tudtok jókat és tartalmasakat beszélgetni, ha tetszik a másik gondolkodásmódja, kifejezése, stílusa, ha lehet vele vitatkozni anélkül hogy személyeskedésbe menne át a dolog, ha nem értetek egyet mindenben de a legfontosabb alapelvek azonosak, akkor működni fog hosszútávon a kapcsolat.

febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Felhőbe.
febr. 19. 09:45
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, ahogy ugyanazt a focicsapatot, ugyanazt az együttest, ugyanazt az írót stb.
febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ha az alapján kezdesz kapcsolatba, ha tudod értékelni a másikat és nem úgy, hogy közben alapvető dolgokban akarod őt átformálni a saját elképzelésed szerint. Ehhez kell először egy jó adag önismeret.
febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne lehetne?
febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
2017-ben ismertem meg a férjemet és az első pillanattól fogva bele vagyok habarodva. Évről évre és napról napra egyre jobban szeretem. Azt ahogyan a tenyerén hordoz, az hogy milyen csodálatos férfi és milyen fantasztikus apa. Őt kerestem egész életemben. Arra vágytam mindig is, amit ő nyújt nekem. Úgy könnyű egy valakit szeretni, ha mindig is ő rá vágytál. Valószínűleg te nem éreztél ilyet, hogyha meg kell kérdezned.
febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

"emberileg nagyon jól összeilletek és vonzó is számodra"


És ha már nem (annyira) vonzó, akkor dobod?

febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!