Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell elképzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elképzelni egy párkapcsolatot egy ilyen őszintétlen arckifejezésű, elvárásos "műnő"-vel?

Figyelt kérdés

Senki felett nem akarok a külseje miatt ítélkezni, de tényleg érdekelne, ha van köztünk az alábbi nőtípus, vagy ilyen nővel párkapcsolatot folytató férfi, hogy saját tapasztalokról meséljen.


A nőtípus a következő: kacsaszájúra plasztikázva, drága ruhákban, drága parfümmel befújva, az alakja jó, mellplasztika, tisztában van magával, hogy csinos és szórakozó- vagy egyéb nyilvános helyeken lenéző pillantásokat vet mindenkire, szemlátomást mindenkit lekezel, megközelíthetetlen, sokan ezeket a nőket aranyásónak titulálják, vagy legalábbis annyira igényesnek, hogy férfi legyen a talpán, aki olyan helyekre viszi és ezt az anyagi színvonalat tudja neki biztosítani. De az ilyen csajokat sosem látom mosolyogni, vagy kedvesnek lenni, inkább olyan rendkívüli mértékben távolságtartónak és a föld felett két méterrel járónak látszik.


Az érdekelne, hogy gazdagság ide, igényesség oda, minden ember egy párkapcsolatban lelki intimitást, szövetséget, kedvességet keres.

Egy ilyen nő mellett milyen egy párkapcsolatban élni?


febr. 19. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

“Az érdekelne, hogy gazdagság ide, igényesség oda, minden ember egy párkapcsolatban lelki intimitást, szövetséget, kedvességet keres.”


Igen, nyilván a tarkopasz, gengszterarcú kétajtós szekrény csávójuk, akinek pucér nők vannak a testére tetoválva és az agyukban a pénz, pi-na és pénz gondolatok váltják egymást, pont ezt keresik.

febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jogos, ki lehetne egészíteni a kérdést az általad (1-es) említett férfitípusra is.
febr. 19. 10:37
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de gondolom köztük se mindegyikre illik a leírás. Biztosan tök kedves, rendes, okos közülük némelyik. Nem szeretek skatulyázni.
febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon vágysz egy ilyen nőre, mi?
febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen munkatársam aki megfelel a leírásnak és ha civilben látom valószínűleg hozzá se merek szólni annyira távol áll. De így hogy együtt dolgoztunk elkezdtünk beszélgetni és amúgy egy nagyon kedves lány volt, meg jofej. Volt hogy kávéztunk, együtt ebédeltünk stb.


Igazából sose volt velem lenéző egyáltalán, egyszerűen más valóságot élünk meg, pl úgy beszél az autójáról hogy az egy "okés" autó nekem meg olyan hogy lehet soha életemben nem fogom tudni megengedni magamnak.


Nem tudom milyen vele párkapcsolatban élni, férfiként lány ismerőseimmel nem szoktam magánéleti dolgaikrol beszélni mert nem érdekel, de az lejött hogy ő mindig tökéletes és ezt el is várja magától, ezt mondta többször. Ebből gondolom hogy akkor az adott párnak is ezt nagyjából hoznia kell.


Én pl nem ilyen vagyok nekem vannak szar napjaim, van hogy szarabbul nézek ki van hogy jobban, és ezt időnként nem tudom elfedni. Szóval ilyen szempontból én alkalmatlan lennék meg nyilván anyagilag is.


De azt cafolnám hogy az ilyen "tökéletes" lányok ne tudnának kedvesek és közvetlenek lenni, mert tenyleg mindig az volt.

febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Te most egy kelet-europai proli korabbi szexmunkast irtal le. Milyen ember nem szegyelli? Hasonszoru.
febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van barátnőm. Nem vágyom egy ilyen nőre. Nekem olyan furcsa a kisugárzása mindegyiknek. Lehet hogy megdöngetni jó de nehezen tudom elképzelni egy ilyennel azt, hogy kettesben megnézünk egy filmet vagy eltöltünk egy szentestét. Azért is kérdeztem hogy ki milyen tapasztalatokkal bír. Nem is értem hogy aki azt írta hogy vágyom egy ilyenre, hogy annak ez honnan jött? Akkor azt írtam volna ki, hogy “Mi módon tudnék meghódítani egy…”
febr. 19. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Onnan jött, hogy ha lenézed, és elvileg van barátnőd, miért ilyeneken gondolkozol? Miért nem valami izgalmas dolgon? Nem, neked a faszod ráakadt a prosti kinézetű nőkre, és a kis agyad minden részét uralják.
febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Micsoda látnoki képességek. Csak éppen szart sem érnek.
febr. 19. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Kötelességem ilyen nővel össze jönni? Ne az én pénzemen akarjon élősködni, amit megkeresett azon. Mert az ilyen nők egy hulladék, semmirekellő mi hasznák. Kérdést nem tudom miért írtad ki, provokációnak?
febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!