Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házasként honnan tudod mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként honnan tudod mit érzel egy harmadik iránt?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagy, erős vonzalmat, csak szín a szürke házasságodban...Mi milyen érzéseket generál?
febr. 21. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
?he
febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már férjhez mentél csak tudod milyen ha szeretsz valakit...
febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem a harmadik személlyel kéne foglalkozni hanem a társaddal, akivel házasságot kötöttél és hűséget fogadtál. Lehet segítene rajtatok ha elkezdenétek újból ismerkedni, randizni, feldobni az egész kapcsolatot.

Ha nem segít akkor pedig elválni a harmadik személytől függetlenül.

Vele úgyse működne hiszen ő csak egy tünet, azt jelzi egyedül, hogy a házasságból hiányzik valami.

Csak egy mentőöv és elengednéd úgyis főleg, hogy a házasság, a társad nem lenne kiheverve full.

febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Pfejjj de retek vagy, akár pasi akár nő, köpj fel és állj alá.
febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Onnan, hogy megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkezel. A vonzalom nem gond, ez előfordul. Ha komolyan kattogsz a másikon, akkor valami hiányzik a kapcsolatodból.
febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a választ én sem tudom, de sok jóra itt ne számíts, kapni fogsz hideget meleget 😬
febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
4es! Ugyanezt tedd.. Nem a kérdező tehet róla ha téged megcsaltak, vagy elhagytak, indokolatlan a "válaszod". Mit írtál volna ha már meg is csalta volna a párját, ugorjon a vonat elé??
febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel sose voltam szerelmes tiz ev alatt ,(evekig probalkoztam is javitani az egeszen). Evekkel az emlitett kapcsolat elott pedig igen ,tobbszor is ,igy ismerem magam es az erzeseim es tudom kivel kapcsolatban hogy erzek. Igy tudom ,melyik elem a kidobando az eletembol es melyik az ertekes szamomra.
febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!