Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy a férfiaknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiaknak nem szabad kimutatni az érzéseket, nem szabad őket "rajongásig szeretni", mert egyből nyeregben érzik magukat, és nem értékelik a nőt?

Figyelt kérdés
febr. 22. 11:32
1 2 3 4 5
 1/50 Barito ***** válasza:
92%
Azt nem értékelik aki nem kell nekik.
febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem így van.
febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez azoknál van, akik sérültek.
febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz.
febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Elsősorban férfiak őszinte véleménye érdekelne. Eddig mindenki azt mondta, hogy húzzam a pasik agyát, ne adjam könnyen magam, legyek nemtörődöm, mert kb az összes kapcsolatom úgy indult egyet kivéve, hogy a pasik totál oda voltak értem,majd mikor én is elkezdtem ragaszkodni, kötődni úgy csappant az érdeklődésük is. Ergo amíg futni kellett utánam futottak is, utána meg gyakorlatilag én futottam utánuk. Az összes nő ismerősöm azt mondja, hogy az a gond, hogy túl hamar kimutatom az érzéseim.
febr. 22. 11:44
 6/50 anonim ***** válasza:
43%

De így van.

Ha szerelmes vagyok akkor rohangálok a pasi után.

Gyakran írok rá,neki pedig természetes lesz hogy én vagyok és szeretem őt.

Nem kell tennie semmit hiszen adott a szerelem a részemről.

febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem így van. Azért léptek le, mert a kezdetleges láng elmúlt. Ha beléd estek volna akkor veled lettek volna tovább, lehet most is párkapcsolatban lennél.

Mondjuk az kérdőjel miként is ragaszkodsz a másikhoz. Mert ha példának okáért levegőt nem kapnak melletted egy idő után akkor nem csoda, hogy leléptek mellőled.

febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
48%
Kerdezo, lanykent ez velem is megtortent es erdekelne. En azt tapasztaltam hiaba vagy kulonleges, intelligens, kell nekik a vadaszoszton, pedig engem sem kaptam meg konnyen (egy honap vagy 4-6 randi kellett a szexig is) szoval szerintem rossz helyen keresgelsz. Ha nem mutatod ki mi ertelme? Ha csak “feltetelekkel” adod magad annak megint csak miert? Szerintem aki nem ugral minden percben a csavo utan, semmi baj nincsen vele, a rajongast is erdemes kordaban tartani
febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

"Gyakran írok rá,neki pedig természetes lesz hogy én vagyok és szeretem őt.


Nem kell tennie semmit hiszen adott a szerelem a részemről."


Ez a kapcsolat. Hogy természetes, hogy szeretem a párom, és nem kell színészkednünk, hogy legyen szerelem.

febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Ragaszkodás pl, hogy heti többször szeretnék talizni nem csak egyszer és igénylem a napi szintű tartalmasabb kommunikációt, hogy még lehessen bízni a férfiban, ne csak 1-2 szóval válaszoljon stb, plusz ne a haverokkal kocsmázzon péntek-szombat este, hanem vmikor velem is legyen.
febr. 22. 11:53
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!