Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki szerelmet vall a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szerelmet vall a párjának vagy nincs rá szükség mert egyértelmű?

Figyelt kérdés
Ha összejössz valakivel és beleszeretsz, megvallod szerelmedet vagy ennek evidensnek kell lennie?

febr. 24. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én minden eddigi kapcsolatomban vagy olyan viszonyomban ahol megszerettem a másikat elmondtam neki valamilyen módon szavakkal, hogy mit érzek.
febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Erzitek azt egymason magyarazat nelkul is.
febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, én nem vagyok annyira csökött érzelmileg, hogy egy "szeretlek"-et vallomásnak vegyek.
febr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert en szemekyszerint nem veszem egyertelmunek, lehet csak vonzalom meg jo hogy vagyok neki, szerintemnazer nem art ha szerelmet vall nem?
febr. 25. 10:29
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Attól még hogy evidens, és a viselkedésből és a tettekből úgyis érezzük a másik szeretetét, attól mi még szeretjük egymásnak mondani is.
márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ugyanúgy szeret, vagy ugyanúgy mutatja meg, hogy szeret, de a lényeg ugyanaz.


Jól érzem, hogy Te elvárod a párostól, hogy szerelmet valljon? Ha a válaszod igen, akkor ez szerintem alapjaiban megbukott. Ha te érzel iránta valamit és ki tudod magad fejezni szóban, mondd neki. Ha nem, akkor mutasd máshogy. De ELVÁRNI, hogy valaki szerelmet valljon? Nem a munkahelyén van, a szerelem pedig nem lehet elvárás. Azt vagy érzi valaki, vagy nem.



Jobb ha mondja, de nem érzi? Vagy inkább ne mondja, de érezze, legyen mellettem, öleljen át, figyeljen rám, nézzen rám úgy, mintha én lennék számára a világ.



Ezt most úgy mondom, hogy én nem vagyok a szavak embere. Ha nagyon nagyon szeretek is valakit, nehezen jön ki a számon a szó, de még gondolatban is nehezen vallom be magamnak. Ehelyett én szavak nélkül odafigyeléssel, tettekkel, az arcommal, zenével mondom el, hogy mit érzek. És értékelem, hogyha valaki megérti. Ez nem jelenti azt, hogy bizonyos területeken nem lehet fejlődni. De nem lehet erőltetni, ha nem akarja.


Én ritkán mondom ki a szót, inkább írásban, ha ott egyáltalán, akkor jobban figyelek rá, ha tudom, hogy a másiknak fontos.

márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Empátiával áldott meg az élet, még sem tapasztalom a páromon, hogy mit érez irántam. Ha rám lenne bízva, hogy mondjam meg akkor egy teljesen semleges képet festenék le. Kellene mondani. Ha nem jön ki. Akkor az azt jelzi, hogy valóban semmit nem érez.

Talán érdemes lenne odafigyelni erre a pároknak.

márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha annyira óvodás vagy, hogy még be sem mered vallani neki, hogy szerelmes vagy, sőt el se várod a másiktól, hogy bevallja az érzéseit, akkor meg is érdemled ami rád vár.


Mégis milyen alapon feltételezgeted más ember érzéseit, illetve szeretetnyelvét? Úgy általában is ellenszenves leszel ettől az embereknek pláne egy párkapcsolatban.


Vajon miért megy tönkre évek múltán annyi párkapcsolat? Csak nem azért mert ki kellett volna nyitni a büdös szádat, ahelyett hogy kussolsz? Egy ilyen alapvető hiba miatt sok évet el lehet vesztegetni a rossz ember mellett, de hé úgy néz ki ez nem mindenkinek annyira fontos, inkább hitegeti magát, hogy ezt aztán nem kell kimondani! Ennyi erővel nem is szóljatok egymáshoz egy szót se!

márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy van akinek nagyon fontos, hogy mondják neki, hogy szeretik. Nekem annyira nem. Én attól érzem jól magam, ha megölelnek, vagy ott vannak mellettem, közel vannak hozzám és akit nem kedvelem, attól ezt veszem el, nem nyúlok hozzá, fizikailag nem engedem közel magamhoz.


Számomra a szeretlek szó, minél többet mondom, annál többet veszít az értékéből. A testvéremnek sem mondom, hogy szeretem. De ha szarban van, ott vagyok mellette, ölni lennék képes érte. Ha szüksége van egy seggberúgásra, hogy felálljon, elindítom az úton.



Nem vagyok óvodás, csak nem szoktam mindent mások szájába rágni, nem ígérek olyat, amit nem tudok teljesíteni. Ettől az "örökkön örökké" maszlagtól meg egyenesen hányok. Nem érzem úgy, hogy ettől nem lennék értékes ember egy párkapcsolatban. Nem hitéletet senkit. Csak akkor mondom, ha tényleg érzem.



Akit én nem szeretek, az nagyon hamar megtudja, ne aggódj.

márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hitegetek senkit. Akartam mondani, csak az autocorrect közbeszólt.
márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!